דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלום,
אני רוצה להתחיל את התהליך להסרת משקפיים. יש לי מספר 7.25
איפה מתחילים, מה מתאים ואצל מי מבררים. ישר כח
קובעים תור לבדיקה באחד מהמכונים שהתברכה בהם ארץ ישראל [עיניים ד"ר לוינגר, עין טל הדסה, אסותא, קאר לייזר, אמריקן לייזר וכו' וכו'] ואם נמצאים מתאימים עושים את הניתוח.
הבדיקה ללא עלות כך שאפשר ללכת לכמה מקומות ולבחור באחד מהם.
יש לי מאוחדת עדיף
צריך לעבור למאוחדת שיא ולהמתין חצי שנה בשביל לקבל את ההנחה המקסימלית, זה אמור להיות הבדל משמעותי.
תודה אפשר כמה טלפונים להשוואות.?
גוגל יתן את כל הטלפונים ממש בקלות

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
שאלתי כאן בעבר ולא קיבלתי מענה ואשאל שוב:
יש לי מספרים של 12+ בעיניים, ובעבר הלכתי לאסותא והם אמרו לי שכיוון שיש לי קרנית שטוחה הם לא יכולים להוריד את המספר מתחת ל 8.
לפני כמה זמן יעץ לי מישהו לנסות ללכת ללוינגר שאולי הוא כן יצליח.
יש למישהו מידע בעניין האם זה הגיוני שאסותא אמרו לי לא והוא יגיד לי כן?! (פשוט אני במכבי ואין להם הסדר עם לוינגר, ואני מעדיף שלא לעבור סתם קופ"ח)
או שיש למישהו ניסיון דומה עם מרפאות אחרות
אשמח מאוד לתשובה בעניין.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
יש לי מספרים של 12+ בעיניים, ובעבר הלכתי לאסותא והם אמרו לי שכיוון שיש לי קרנית שטוחה הם לא יכולים להוריד את המספר מתחת ל 8.
יש למישהו מידע בעניין האם זה הגיוני שאסותא אמרו לי לא והוא יגיד לי כן?! (פשוט אני במכבי ואין להם הסדר עם לוינגר, ואני מעדיף שלא לעבור סתם קופ"ח)
אשמח מאוד לתשובה בעניין.
למכבי יש עכשיו הסדר חדש עם לוינגר

רוקד ושר

משתמש רשום
אשמח מאוד לתשובה בעניין.
תנסה במכונים אחרים שמעתי על כמה שעשו במקום אחד ואמרו להם שהם לא יכולים ובדקו במכון אחר ואמרו להם שהם מתאימים לניתוח

יודי יהודה

משתמש רשום
אשמח מאוד לתשובה בעניין.
כן בהחלט מכיר 2 אנשים לפחות שאמרו להם אפילו באותו מכון של לוינגר אחד אמר שלא כעבור כמה חודשים הלכו לרופא שהמלצתי ושניהם ללא משקפיים השלישי קבע תור לעוד חודש הרופא הוא פרופסור יוסף פרוכט מקים מחלקת קרנית בהדסה רוב הרופאים שלמדו לייזר עברו תחתיו ולהבנתי גם לוינגר עצמו .
בכל אופן הוא מקבל בעיניים אצל לוינגר תקבעו אצלו תור ולא תתאכזבו מקצועי ביותר וגם מאוד מוכר בעולם לגבי ראייה ועיניים בכלל . ממליץ בחום לא מכיר ממנו מאוכזבים מהשאר יש לי רשימה

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אשמח מאוד לתשובה בעניין.
אם כבר כדאי לנסות ללכת לפרופ' סלומון בעין טל הדסה, הוא מנתח גם כאלו שבמקומות אחרים לא הסכימו לנתח,
כתבו על זה הרבה באשכול הזה.

אבל תמיד אפשר ללכת לבדיקת התאמה

מוטי אא

משתמש רשום
האם יש עניין ברופאים בכירים דדוקא אם הניתוח כ"כ בטוח וכ"כ קצר (או שלא באמת) והכל זה לייזר
זה משנה לעניין ההחלמה?

רות רות2

משתמש חדש
שלום,
מי יכול להמליץ לי מנסיון מה עדיף?
לעשות אצל לוינגר או באסותא????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה