דרוש מידע אני נרדמממת ZZZ.. מי יכול להעיר אותי?

מצב
הנושא נעול.

shali

משתמש מקצוען
לא ישנתי אתמול בלילה [רק שעה וחצי]
אני נרדמת תוך כדי עבודה
יש לי היום בערב אירוע המצריך אותי בערנות שיא
אין לי זמן לישון לפני
אנא עזרתכם עצות טובות מניסיון איך להתעורר??
קפה רגיל לא עוזר לי וכבר יש לי בחילה מרוב כוסות...
קפה שחור?
כדור מסוים?
מה לעשות?
פליייז
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אקמול\ אטנט

אקמול מניסיון שלי
אטנט - מניסיון של בחורי ישיבות בסביבתי

אטנט יותר חזק כפי הנראה וכן הייתי ממליצה לך להרדם אפילו ל10 דקות . זה עוזר ממש

shali

משתמש מקצוען
נערך לאחרונה ב:

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אל תדאגי, אדרנלין מעורר הכי טוב
באירוע את תהיי ערנית
מה שכן עדיף אם תוכלי לישון אפילו רבע שעה יעזור לך
ולא לאכול הרבה זה מרדים
ולשהות במקום שיש מספיק חמצן ובשפע ולא מקום סגור, חוסר חמצן גם מרדים

תתקעי את הראש במי קרח ואז טראנסים בכל הבית.
לא לשבת לשניה ולסיים לנקות את הבית לפסח...
מנסיון עוזר😉😜

ארמון חול

משתמש פעיל
ולעינין זה שהציעו פה לישון קצת

שאני מנסה לעשות זאת
אני חושבת כל הזמן 'נוו מתי כבר ארדם נוווו, למה עוד לא נרדמתי...'
ולא מצליחה לישון
אני מרגישה קוקו
בכלל לא חייבים להירדם כדי לצבור כוחות,
מספיק סתם לנוח, לחשוב כל מיני מחשבות לא קשורות. בלי להתיחס לאם נרדמים או לא או לנשימות שלנו
כולנו עברנו לילה מטורף בלי שינה,

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
1. למצוא כמה דקות לשכיבה רגועה עם עיניים עצומות - אפילו אם לא נרדמים, עצם השכיבה הרפויה מרעננת את הגוף.
2. 5 דקות של פעילות אירובית שמפעילה את כל הגוף: ידיים, רגליים (למשל קפיצות פתח סגור בתנועות רחבות גם עם הידיים), אפשר עם מוזיקה ברקע - מעוררת מאד לטווח זמן כשלהו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה