דו"ח אנטישמיות בחרדים בבני ברק ע"י פקחי חב' דן

skl

משתמש פעיל
אני רוצה לפתוח תביעה או כל דבר בסגנון מול חברת דן ומחפשת למי אפשר לפנות,
אשמח למידע ופרטים...

לאחר מקרה של התעללות של פקח באברך השבוע במתן קנס ללא סיבה
תיקף כנדרש והכל מופיע שחור על גבי לבן בצדקתו,
יש לי את כל המסמכים שמוכחים את השקר הגס של הפקח ואת ההתעללות וההתייחסות
של הפקח אליו לפני אנשים - העיקר למצוא חרדי תמים ולהתעלל בו.

חובה לעצור את ההתעללות וההתנהגות המרושעת של פקחים בתוך בני ברק

האם מגיעה לנו אנשים ישרים לחיות בחרדה ובזלזול כשנעלה לאוטובוס ע"מ להגיע למחוז חפצינו??

למי שיש מידע אשמח לקבל כל פרט.

ונ.ב אם מענין אתכם כל הסיפור אפרסם גם פה בשרשור

skl

משתמש פעיל
מכירים עו"ד מקצועי בתחום?
אשמח לקבל פרטים

MRYEK

משתמש צעיר
קודם כל תערר על הקנס+ תלונה במשרד התחבורה על המפעיל, כמו"כ תתלונן לחברה עם תוספת שפנית כבר למשרד התחבורה, ואם לא תהיה תגובה הולמת את תשקול ללכת לבימ"ש, אם אכן לא תגיע תגובה הולמת משם אתה יכול להתחיל להתקדם ולקחת עו"ד וכאלה

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני לא יודעת מה המקרה כאן, אבל דווקא נתקלתי הרבה פעמים במבקרים בדן, ותמיד הם התנהגו בצורה ראויה לציון, ואפילו לפנים משורת הדין.
אז אולי תנסה לפנות לחברה לפני הגשת התביעה.

י.ז.

משתמש פעיל
הפקחים בדן בד"כ ממש בסדר,זה כנראה מקרה חד פעמי

skl

משתמש פעיל
באמת קרה לי פעם ראשונה בדן!
אולי זה אותו אחד?

בכ"א פנינו לגורמים בענין, (חברי כנסת, משרד התחבורה, שגן שר התחבורה, חב' דן ועוד...)

זו החובה שלנו לזעוק לפני שנגיע למצב של ירושלים.

איך מישהו אמר לי שבוע שעבר כשנסע באוטובוס בבני ברק ועלו 3 פקחים יחד לאוטובוס,

הוא אמר לחבר שלו שישב לידו: 'לא מספיק פקח אחד מביאים לנו 3', הפקח ששמע את דבריו ענה לו: בירושלים ובבני ברק לא מספיק 3 פקחים בכל אוטובוס צריך שיהיה לפחות 5!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה