מידע שימושי איפה אתם מתדלקים? (מודיעין עילית)

saryk

משתמש מקצוען
אחרי כל מיני שמועות על תחנות דלק שונות, שאין לי מושג אם נכונות או לא.
כמו- מהילת מים בדלק, רמאויות שונות (שזה אני מבינה רלוונטי רק לשירות מלא?) וכו

איפה אתם מתדלקים - בסביבה - ומרוצים? והאם זו תחנה שומרת שבת?

תודה.

saryk

משתמש מקצוען
איפה יש בסביבה עוד תחנות סגורות בשבת?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בעצם שאני חושב על זה..
נראה לי שאפילו בצומת שילת שתי התחנות מחללות שבת....

נערך לאחרונה ב:

אביל'ל

משתמש פעיל
אני לא יודע אם זה מאז שהתחלתי לתדלק שם, או שסתם גדלה לי הבעיה בממיר, אבל לאחרונה באמת המיכל שלי נגמר מהר יותר?
יש סיכוי שזה קשור?
כי באמת מוזר שיש שם שירות מלא במחיר של שירות עצמי?

saryk

משתמש מקצוען
אני לא יודע אם זה מאז שהתחלתי לתדלק שם, או שסתם גדלה לי הבעיה בממיר, אבל לאחרונה באמת המיכל שלי נגמר מהר יותר?
יש סיכוי שזה קשור?
כי באמת מוזר שיש שם שירות מלא במחיר של שירות עצמי?
פעם אחת ניסיתי לבדוק וזה מה שהיה אצלי. אבל יותר מ50 אחוז שזה פסיכולוגי.......
(בשביל שתהיה הוכחה אמיתית צריך לנסוע את אותן נסיעות בדיוק ולמדוד קילומטרים ופקקים... )

אביל'ל

משתמש פעיל
פעם אחת ניסיתי לבדוק וזה מה שהיה אצלי. אבל יותר מ50 אחוז שזה פסיכולוגי.......
(בשביל שתהיה הוכחה אמיתית צריך לנסוע את אותן נסיעות בדיוק ולמדוד קילומטרים ופקקים... )
יתכן, אבל אצלי זה משמעותי, מ 450 קילומטר לטנק, ירד לי ל400, והדרכים אותם הדרכים

אביל'ל

משתמש פעיל
אני לא אומר שום דבר על התחנת דלק שם, אני עדיין מתדלק שם, היום תדלקתי שם, אבל שווה בדיקה...

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש פיקוח על תחנות דלק ובדיקות תקופתיות, כך שמסתבר שהכל דמיונות, אבל אם יש בכל זאת חשד כל שהוא ניתן לפנות לגורם המפקח שיבדוק זאת (אני לא יודע איזה משרד ממשלתי אחראי על זה)

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הרבה מתדלקים בכפר זה גם זול וגם ללא חשש חילול שבת......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה