דרוש מידע איך משיגים את מספר חשבון הבנק של חברת החשמל?

חיים גמזו

משתמש חדש
יש לי חוב לחברת החשמל, כידוע מאד קשה להחזיר כסף לחברה ובפרט חברה גדולה כזו (שיח עם פקידים לא יגיע לשום מקום),
ואני מעוניין להעביר להם כסף ישירות לחשבון הבנק,
יש דרך לדעת מה חשבון הבנק שלהם?
/או לחילופין רעיון אחר איך אפשר להעביר להם כסף (לא סכום גדול)/.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בבנק הפועלים יש אפשרות לתשלום חשבונות שוטפים של חשמל ובזק דרך החשבון שלך.

A052

משתמש סופר מקצוען
לא נראה לי שיש דרך לשלם חוב וירטואלי.
[סתם מסקרן איך יש חוב ללא חשבונית]
גם אם היה מס' חשבון, הם היו מחזירים את הכסף תוך זמן מסויים לחשבון המעביר.

צחית

משתמש מקצוען
יש לי חוב לחברת החשמל, כידוע מאד קשה להחזיר כסף לחברה ובפרט חברה גדולה כזו (שיח עם פקידים לא יגיע לשום מקום),
ואני מעוניין להעביר להם כסף ישירות לחשבון הבנק,
יש דרך לדעת מה חשבון הבנק שלהם?
/או לחילופין רעיון אחר איך אפשר להעביר להם כסף (לא סכום גדול)/.
בטוח שיש אנשים פה שיגידו לך שחברת חשמל חייבת להם
ותעביר להם

השלגיה

משתמש צעיר
אפשר להפקיד ישירות בבנק הדואר לחברת החשמל.
כמובן מומלץ לתאם זאת עם חב' החשמל כדי שימחקו את החוב
או לבקש מהם שובר לתשלום בכרטיס אשראי או מחשבון הבנק שלך.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא נראה לי שיש דרך לשלם חוב וירטואלי.
[סתם מסקרן איך יש חוב ללא חשבונית]
גם אם היה מס' חשבון, הם היו מחזירים את הכסף תוך זמן מסויים לחשבון המעביר.
מה שידוע לי יש אנשים עם סכומים גדולים שכן מאושר להם העברה בנקאית. לא יודעת אם הם מחזירים כספים חזרה כן אני יודעת שהיה להם בעיה עם זה (כי לא תמיד אנשים שלחו אסמכתא וידעו לשייך את התשלום לחוב) מבחינת מיסים ולכן כמעט ולא מאשרים היום תשלום בהעברה בנקאית.
בכל מקרה יש לי דרך לברר מס' חשבון אבל תשלום כזה לדעתי ירגיז אותם ודווקא אחראי קופה במחוז ירושלים הוא חרדי אולי אפשר לדבר איתו (עדיף בלי לתת לו פרטים מזהים)

נערך לאחרונה ב:

חיים גמזו

משתמש חדש
מה שידוע לי יש אנשים עם סכומים גדולים שכן מאושר להם העברה בנקאית. לא יודעת אם הם מחזירים כספים חזרה כן אני יודעת שהיה להם בעיה עם זה (כי לא תמיד אנשים שלחו אסמכתא וידעו לשייך את התשלום לחוב) מבחינת מיסים ולכן כמעט ולא מאשרים היום תשלום בהעברה בנקאית.
בכל מקרה יש לי דרך לברר מס' חשבון אבל תשלום כזה לדעתי ירגיז אותם ודווקא אחראי קופה במחוז ירושלים הוא חרדי אולי אפשר לדבר איתו (עדיף בלי לתת לו פרטים מזהים)
ואיך מגיעים אל אותו אחראי קופה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה