התייעצות איך מרדימים שלושה קטנטנים בחדר אחד?

פירקוד!!

משתמש פעיל
אז במקום לייצר להם סביבה שתאפשר הפרשת מלטונין טבעית - כמו שהרבה הציעו כאן. מלעיטים אותם בכדורים שלא יאפשרו להם לתמיד ללמד את עצמם להרדם לבד!!. אם זה נראה לכם פתרון הגיוני - בהצלחה!! מקווה שזה לא יתנקם בהם בבגרותם.. כי לא נחמד לא להצליח להרדם בגיל 20.. זה בעיות של גיל 80. ואם רוב ילדי העולם למרות כל ההפרעות הסביבתיות מצליחים להרדם כנראה שיש לבעיה הזאת פתרונות יותר הגיוניים! ונכון שהם דורשים מאמץ וחינוך של ההורים..

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
אז במקום לייצר להם סביבה שתאפשר הפרשת מלטונין טבעית - כמו שהרבה הציעו כאן. מלעיטים אותם בכדורים שלא יאפשרו להם לתמיד ללמד את עצמם להרדם לבד!!. אם זה נראה לכם פתרון הגיוני - בהצלחה!! מקווה שזה לא יתנקם בהם בבגרותם.. כי לא נחמד לא להצליח להרדם בגיל 20.. זה בעיות של גיל 80. ואם רוב ילדי העולם למרות כל ההפרעות הסביבתיות מצליחים להרדם כנראה שיש לבעיה הזאת פתרונות יותר הגיוניים! ונכון שהם דורשים מאמץ וחינוך של ההורים..
אני גם קוראת עכשיו את הרעיון של המלטונין כאן. מזועזעת.
זה מיועד לילדים אחרי מחלה או כאובים שצריכים לתקופה מוגבלת עזרה בלהירדם.
לילדים רגילים?? שה"י!
דור האינסטנט שלנו עולה דרגה!

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אני גם קוראת עכשיו את הרעיון של המלטונין כאן. מזועזעת.
זה מיועד לילדים אחרי מחלה או כאובים שצריכים לתקופה מוגבלת עזרה בלהירדם.
לילדים רגילים?? שה"י!
דור האינסטנט שלנו עולה דרגה!
חבל למחזר. כבר כתבו על זה באשכול בעד/נגד וכל אחד הסביר את הצד שלו
כולל הטעות הנפוצה לבלבל בין התרופה לתוסף

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אבל זה טבעי...
גם זה מחזור. כבר מישהו דאג לצטט את זה באשכול.
אבל תקרא טוב באיזה סוג מדובר באיזה מינון באיזה גילאים וכו'
בהצלחה

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
חבל למחזר. כבר כתבו על זה באשכול בעד/נגד וכל אחד הסביר את הצד שלו
כולל הטעות הנפוצה לבלבל בין התרופה לתוסף
כל תוספת גם אם היא "טבעית" זה כבר לא טבעי. נקודה!
זו הפרעה והתערבות לתהליך הטבעי לקרות באופן טבעי.
וברגע שניגע בזה זה יכול לדפוק את המערכת הטבעית שלנו..

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
כל תוספת גם אם היא "טבעית" זה כבר לא טבעי. נקודה!
זו הפרעה והתערבות לתהליך הטבעי לקרות באופן טבעי.
וברגע שניגע בזה זה יכול לדפוק את המערכת הטבעית שלנו..
החלטה שרירותית (ולא מציאותית) בעליל
כבר הוסבר מדוע זו לא התערבות חיצונית מכמה סיבות
פשוט לרפרף באשכול לפני שמגיבים בדרמטיות "זה יכול לדפוק את המערכת הטבעית שלנו"...

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
החלטה שרירותית (ולא מצאיותית) בעליל
הוסבר מדוע זו לא התערבות חיצונית
פשוט לרפרף באשכול לפני שמגיבים בדרמטיות "זה יכול לדפוק את המערכת הטבעית שלנו"...
אין לי צורך. אני מדברת מידיעה.
תמיד יהיה את אלה שירצו להשקיט את המצפון ולומר שזה הכי בסדר בעולם..
(כן גם הרופאים/רוקחים יכולים לדבר שטויות והבלים לפעמים)

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אין לי צורך. אני מדברת מידיעה.
תמיד יהיה את אלה שירצו להשקיט את המצפון ולומר שזה הכי בסדר בעולם..
(כן גם הרופאים/רוקחים יכולים לדבר שטויות והבלים לפעמים)
אלו אותם רופאים שאתם מבקרים (באופן קבוע) עם הילדים לצורך טיפול/יעוץ רפואי....

נפטון

משתמש פעיל
לא נכנס לזה אם טבעי או לא האם מסוכן או לא.
מחר הורים יתחילו לתת לילדים תוספי תזונה במקום להכין ארוחות... מה יש לארוחת צהרים? כוס מים וכמה קפסולות...

אמא שלי ישבה לידי כל ערב שרה, סיפרה, ויש לי מספר דו ספרתי של אחים ואחיות, ולא כולם ישנו בחדר אחד.... כשהיתה מסימת אצלי עברה לחדר נוסף...

החדירה בי סיפורים של מידות טובות מוסר ותרבות, וסתם מנות אהבה וחום.

כמה כיף שלא ידעה על המלטונין...

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
לא נכנס לזה אם טבעי או לא האם מסוכן או לא.
מחר הורים יתחילו לתת לילדים תוספי תזונה במקום להכין ארוחות... מה יש לארוחת צהרים? כוס מים וכמה קפסולות...

אמא שלי ישבה לידי כל ערב שרה, סיפרה, ויש לי מספר דו ספרתי של אחים ואחיות, ולא כולם ישנו בחדר אחד.... כשהיתה מסימת אצלי עברה לחדר נוסף...

החדירה בי סיפורים של מידות טובות מוסר ותרבות, וסתם מנות אהבה וחום.

כמה כיף שלא ידעה על המלטונין...
א. מלטונין לא מביאים כל יום ב. ברור שמספרים להם ושרים להם וכו' ג. וממילא הם גם יקבלו הרבה מנות אהבה בנוסף למנת.. המלטונין הקטנטנה..;)

נפטון

משתמש פעיל
הרבה נותנים מלטונין כי חייבים שהילד יישן כי צריך להספיק עוד קצת לעבוד או קצת שקט ומנוחה, בחלק גדול מהמקרים מדובר בילד שחזר ב4 מהצהרון וקיבל יחס מינימלי מההורים, וכעת בשעת השינה הוא מתחנן בשפה משלו לקורטוב תשומת לב רגע לפני שהוא יושן.

אבל להורה אין כח וסבלנות, והוא גם צריך זמן להגיב בפרוג... אז יאלה מלטונין שידאג לנו לשקט בזירה....

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אגב הרופאה שלנו ממש מתנגדת לנתינת "תוסף טבעי שכזה" אז אולי תחליפו רופא.

הרבה בריאות. ושינה טובה ומתוקה!
אני לוקח את הצעה שלכם צעד אחד קדימה, ומציע שנחליף בינינו את הרופאים (אני את שלכם וההיפך) והכל יבוא על מקומו בשלום...

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הרבה נותנים מלטונין כי חייבים שהילד יישן כי צריך להספיק עוד קצת לעבוד או קצת שקט ומנוחה, בחלק גדול מהמקרים מדובר בילד שחזר ב4 מהצהרון וקיבל יחס מינימלי מההורים, וכעת בשעת השינה הוא מתחנן בשפה משלו לקורטוב תשומת לב רגע לפני שהוא יושן.

אבל להורה אין כח וסבלנות, והוא גם צריך זמן להגיב בפרוג... אז יאלה מלטונין שידאג לנו לשקט בזירה....
לא. הרבה נותנים כדי שהילד ישן בזמן ויתפתח כמו שצריך

זה נכון....

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מה עושים עם ילדה בת 9, שבמקרה הטוב הולכת לישון בעשר, ובפחות טוב כשאבא שלה מגיע?!? (11:30)
יש עוד כמה מתחתיה, שעוזרים לה כמובן לא להירדם, ולהפך...
(עם ADD. אחד הרופאים אמר לי שילדים כאלה צריכים לפעמים פחות שעות שינה, אבל זה עדיין מוגזם השעות)

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מה עושים עם ילדה בת 9, שבמקרה הטוב הולכת לישון בעשר, ובפחות טוב כשאבא שלה מגיע?!? (11:30)
יש עוד כמה מתחתיה, שעוזרים לה כמובן לא להירדם, ולהפך...
(עם ADD. אחד הרופאים אמר לי שילדים כאלה צריכים לפעמים פחות שעות שינה, אבל זה עדיין מוגזם השעות)
להלן כעשרים הצעות שכתבו באשכול (עכ"פ מה שאני זוכר)
א. הפרד ומשול
ב. מנגינות (מונוטוניות, רוגע, שירים)
ג. מלטונין.. (תוסף לא תרופה..)
ד. ספורים (רבי אלתר לרפו"ש ועוד)
ה. במיטה של ההורים וכוליה..
ו. שוחד (ממתק)
ז. שיתוף פעולה עם הגננת
ח. מקלחת
ט. משמעת ברזל
י. שכנוע - את הגדולים יותר שמי שישן מוקדם הוא גדול וכו'
יא. קריאת שמע באריכות
יב. לשדר רוגע לילדים
כ. שכחתי שבע..

המסודרת

משתמש מקצוען
היא מחכה לאבא !
ענית בעצמך
תמצאי דרך להסביר מדוע מגיעה מאוחר / להעיר אותה כשהוא בא / לנסות להקדים את ההגעה לפעמים /שיחת וידאו לפני השנה

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
היא מחכה לאבא !
ענית בעצמך
תמצאי דרך להסביר מדוע מגיעה מאוחר / להעיר אותה כשהוא בא / לנסות להקדים את ההגעה לפעמים /שיחת וידאו לפני השנה

אני לא חושבת....
הוא פשוט יותר סמכותי ממני:)
מצליח במשפט אחד להכניס אותה מתחת לשמיכה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה