איך מעתיקים את המעבר על כמות גדולה של תמונות?

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
עשיתי מעבר בין שתי תמונות ויש לי עוד מאות תמונות שאני צריכה להעתיק את המעבר ביניהם, איך עושים את זה בלי לעבור אחד אחד?

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
- עומדים על המעבר בחלון האפקטים.
ולוחצים לחיצה ימנית, ובוחרים באפשרות שנפתחה, שזה אומר שהמעבר הופך להיות מעבר ברירת המחדל.
- כדי להחיל את המעבר שבחרת, נשאר לך רק ללחוץ ctrl+D.
- לאחר מכן תוכלי להחזיר את המעבר הרגיל למעבר ברירת המחדל.

בהצלחה

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
- עומדים על המעבר בחלון האפקטים.
ולוחצים לחיצה ימנית, ובוחרים באפשרות שנפתחה, שזה אומר שהמעבר הופך להיות מעבר ברירת המחדל.
- כדי להחיל את המעבר שבחרת, נשאר לך רק ללחוץ ctrl+D.
- לאחר מכן תוכלי להחזיר את המעבר הרגיל למעבר ברירת המחדל.

בהצלחה
תודה רבה!
במעברי האודיו זה גם כך? כי לא הצלחתי

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
במעברי האודיו זה עובד עם ctrl+shift+D.

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לאחר מכן תוכלי להחזיר את המעבר הרגיל למעבר ברירת המחדל.
מה הכוונה מעבר ברירת מחדל? כל פעם שאני עושה מעברים אני נכנסת לחלון האפקטים ובוחרת את המעבר הרצוי, יש איזה קיצור כדי לקבל את מעבר הברירת מחדל?

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
ctrl+D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה