דרוש מידע איך מחדשים ריצפה ?

noam1

משתמש מקצוען
יש לנו רצפה ישנה מאוד (בלאטות) עם כתמים שחורים שלא יורדים בחומר רגיל

איך אפשר לחדש?
יש חברות שעושות שיוף אבל זה לא מצדיק את המחיר...
מחפשים פתרון ביתי.. חומר חזק שאפשר לקנות.. רעיון מקורי

יראת גאולה

משתמש מקצוען
סנו סופר פוליש.
קשה להשיג אותו, הוא כבר לא מצוי, אבל עובד נהדר. זה לא לכתמים השחורים, אבל כן למראה הכללי של הרצפה, כך שאחרי שטיפה היא תראה נקיה ולא מלוכלכת...

אני אני

משתמש פעיל
מכונת קריסטל להשכרה אצל משפ' פניאל בבני ברק, קרצוף והברקה.

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
סנו סופר פוליש.
קשה להשיג אותו, הוא כבר לא מצוי, אבל עובד נהדר. זה לא לכתמים השחורים, אבל כן למראה הכללי של הרצפה, כך שאחרי שטיפה היא תראה נקיה ולא מלוכלכת...
מבררת גם
פעם היינו משתמשים בסנו סופר פוליש בשילוב עם חומר מקרצף של סנו
לניקוי יסודי של הרצפה לפני הפוליש
אבל כבר שנים שאנחנו לא מוצאים בחנויות את זה
יש לזה תחליף? (הכוונה לחומר המקרצף)

בתקול

משתמש פעיל
חומץ ומים רותחים מנקה ממש טוב.
מתאים גם לקרמיקה.

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כן
זה טוב לשאריות חומרים וקרצוף.
לדעתי יכול להתאים גם לפני פוליש.
השאלה אם זה לא חזק מידי
בכל זאת לא מדובר על אחרי בניה
אלא בסה"כ כתמי גיל...

קובי ויעלי כהן

משתמש רשום
אני פעם בכמה שבועות שהילדים לא בבית פותח כל החלונות שופך אקונומיקה סמיכה של מג'יק שעולה 8 שקל בסלון מטבח משפשף טוב טוב את האקונומיקה שעל הרצפה נותן לחומר להיספג חצי שעה לאחר חצי שעה מפזר שני קופסאות של מלח לימון משפשף היטב ממתין עוד חצי שעה ואז שוטף עם הרבה מים הרצפה הופחת לאחר חודש חודשים עם עקביות של עשיה כזאת ללבנה מבריקה ומחליקה בלי גוזמאות כלל זה אומנם קשה וצריך הרבה סבלנות ושהבית היה ללא ילדים לעבוד לפי הכללים והתוצאה לאחר חודש מושלמת אין פתרון יותר זול מזה לדעתי אדרבה אם משהוא יש אני ישמח לקבל זה עבודה מתישה מאד ואני עובד עם מסיכת קרונה שאני עושה זאת אך עדיין העניים שורפות מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה