עזרה איך מגיעים לקבר של האור החיים?

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
איך מוצאים את הקבר בבית הקברות?
אני רוצה לעשות את הסגולה של האבן
האם צריך לקחת סתם או אבן שעל הקבר?

a rivki

משתמש פעיל
250px-Chaim_ibn_Attar_grave.JPG
הקבר נמצא במורד הר הזיתים מעל קבר זכריה ויד אבשלום.שמאלה בצומת דרך העופל מימין הכביש בקו של יד אבשלום או לפנות לדרך העופל לרדת בשביל ליד אבשלום ולעלות מעליו עד לקבר יותר ארוך ברגל.

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל

a rivki

משתמש פעיל
הגיעה בחורה רווקה ושאלה את הרב עובדיה מה היא צריכה לעשות כדי למצוא זיווג? ענה לה הרב שתלך לציונו בהר הזיתים, תיקח אבן ותאמר לרבי חיים בן עטר שהיא מתחייבת שברגע שהיא תמצא את הזיווג שלה היא תחזור לכאן עם האבן ואיתו.
וכך עושים רבים גם עם קברו של הרב עובדיה עצמו בירושלים, שלוקחים אבן מקברו ואומרים זאת לכל מיני עניינים - הצלחה, פרנסה, זיווג ועוד

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
הגיעה בחורה רווקה ושאלה את הרב עובדיה מה היא צריכה לעשות כדי למצוא זיווג? ענה לה הרב שתלך לציונו בהר הזיתים, תיקח אבן ותאמר לרבי חיים בן עטר שהיא מתחייבת שברגע שהיא תמצא את הזיווג שלה היא תחזור לכאן עם האבן ואיתו.
וכך עושים רבים גם עם קברו של הרב עובדיה עצמו בירושלים, שלוקחים אבן מקברו ואומרים זאת לכל מיני עניינים - הצלחה, פרנסה, זיווג ועוד
מה זאת אומרת מקברו? יש את המצבה אז מעל המצבה יש אבנים וצריך לקחת?

מוסיפה והולכת

משתמש פעיל
מה עושים עם החתן המאושר - כהן ?!

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
חברה שלי אמרה לי שיש בדרך לקבר שלו-מהתחנה לקבר מלא ערבים וזה הרמדאן וזה מפחיד נורא מה אתם מציעים?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לדעתי צריך לארגן כאלה נסיעות עם אבטחה כמה פעמים בשנה. הייתי שם השנה ביארצייט שלו והיה מושלם! אבל אם ארצה להגיע שוב, זו בעיה רצינית מבחינת אבטחה.

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
עם רכב לא מפחיד. אפשר אולי לקחת מונית. אבל האמת שאם הולכים כמה ביחד מהתחנה של האוטובוס, זו לא בעיה. הרבה פעמים כשאני נוסעת לכותל, אני רואה מהחלון קבוצות של אנשים ליד הציון הקדוש. לוקחים אבן מהאדמה, מניחים על הציון ומתפללים ואחר כך לוקחים אותה ומבטיחים שאם יוושעו, יחזרו ויניחו אותה על הקבר. בשורות טובות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה