עוגות/עוגיות איך מגיעים הכי מהר להר סיני?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נזכרתי באשכול הישן הזה כשהכנתי את העוגיות לסיום של הבן שלי.
אין כמו קיצורי דרך... לאפות בלי לאפות :)

צפה בקובץ המצורף 1535216

המרכיבים:
ביסקויט סהר חצי מצופה
טבלאות שוקולד ללוחות (עדיף לא שוקולד פרה- שלא להזכיר את חטא העגל, וגם כי יש שם קוביה ענקית באמצע)
שוקולד מומס להדבקה
רויאל אייסינג ירוק (ערבבתי בשקית אבקת סוכק עם צבע מאכל, טיפה מים וחצי טיפה שמן. הוספתי מים לפי הצורך עד שלא היו גושיים אבל שיהיה סמיך ולא נוזלי)
סוכריות צבעוניות

ממיסים את השוקולד (שורה וחצי של שוקולד מריר הספיק לי ל35 עוגיות בשפע)
כדאי לשמור קוביה אחת לא מומסת, ולקצוץ אותה בסכין. אחרי ששאר השוקולד מומס, מוסיפים את הקוביה הקצוצה ומערבבים להמסה. זה בעצם טמפרור, וגורם לשוקולד להתקשות טוב יותר אח"כ.
כדי שהלוחות יעמדו טוב עד להתקשות השוקולד- אפשר להניח את העוגיות בצפיפות, ואז להשעין כל זוג לוחות על העוגיה הקרובה.
כמובן שאפשר לשחק עם הצבעים- להשתמש בצד השחור של העוגיה, לוחות משוקולד מריר, קישוטים אחרים וכן הלאה.
אני השתמשתי בשוקולד כרמית (לוודא שהקוביות לא בצורת משולשים) - כל טבלה של 100 ג' מספיקה ל12 עוגיות.

1703666829161.png

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מהמם.
ראיתי את התמונה באשכול השני, אז אני יודעת...
אבל פה היא לא עלתה טוב

יפית מלאכי

משתמש פעיל
יואו!
אני ממש תמימה... חחח....
חשבתי שהצורה של השוקולד זה מתבנית...
עכשיו נופל לי האסימון שזה קוביות מקוריות מהחפיסה.......
אהבתי לגמרי!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה