מדריך איך לשפר את האתר - פרק 2 - חנות אינטרנטית

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום חברים יקרים,

לפני כמה חודשים התחלתי פרויקט של סרטונים שנותנים טיפים ועצות לשיפור אתרים באופן מעשי. אז בעצם אני לוקח אתר קיים, משנה אותו ומסביר למה ביצעתי את השינויים.

הפרק הראשון היה של אתר בנושא של לימוד טיסה והיום לאחר כמה חודשים סוף סוף מצאת זמן ליצור את הפרק השני שאורכו כמעט שעה והפעם מדבר על איך לשפר חנות אינטרנטית.

בסרטון של פרק 2 אני אעסוק בעיקר בנושא של עיצוב, חווית משתמש וגם קצת בנוגע לטעויות שיכולות לפגוע בקידום של האתר בגוגל.

נשמע מעניין, אתם מוזמנים לצפות ב-2 הפרקים בחינם בקישור הבא:

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
הסרטון הראשון ושני התמונות הנלוות חסומים בנטפרי.
חבל, נראה מדריך ממש מושקע.

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הסרטון הראשון ושני התמונות הנלוות חסומים בנטפרי.
חבל, נראה מדריך ממש מושקע.

אני מצטער, אני חושב שהם חוסמים את זה באופן אוטומטי בגלל שזה יוטיוב ולצערי אין לי מה לעשות בנידון

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אני מצטער, אני חושב שהם חוסמים את זה באופן אוטומטי בגלל שזה יוטיוב ולצערי אין לי מה לעשות בנידון
הם חוסמים ביוטיוב רק אם יש תמונות נשים. לתשומת ליבך. (התמונות לא מהדומיין של יוטיוב והן חסומות)

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הם חוסמים ביוטיוב רק אם יש תמונות נשים. לתשומת ליבך. (התמונות לא מהדומיין של יוטיוב והן חסומות)

הבנתי, תודה על ההסבר. התמונות הם צילום מסך של האתר לפני ואחרי אז זה הגיוני שיש שם תמונות נשים אם הם היו קיימות באתר. אני שומר עד כמה שאני יכול שלא יהיו תמונות פוגעניות או תמונות חושפניות אבל לצערי זה לא אתר שפונה למגזר החרדי אז אני לא יכול להסיר תמונות של נשים באופן גורף.

אני מתאר לעצמי שבדפדפנים שפחות מחמירים אולי זה עדיין יעבוד.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אני מתאר לעצמי שבדפדפנים שפחות מחמירים אולי זה עדיין יעבוד.
חברת נטפרי מסננת אצל ספק האינטרנט (הסינון על הרשת לפני שהיא מגיעה למחשב של הלקוח) ולא סינון בדפדפן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה