עזרה איך אפשר לבטל כרטיס למירון

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ש: איך ניתן לבטל כרטיס?
ת: בעת הזמנתכם קיבלתם קישור במייל ובSMS שדרכו ניתן לבטל את הכרטיסים באופן דיגיטלי.
במידה ואתם לא מצליחים לבטל ניתן לשלוח בקשה לביטול למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
הזיכוי לכרטיס יכנס ישירות לכרטיס האשראי בו רכשתם את הכרטיס תוך 10 ימי עסקים.

בכדי לבטל יש לציין את מספר ההזמנה, טלפון /מייל של המזמין.
במידה ואין לכם את מספר ההזמנה יש לציין את העיר בה הזמנתם ואת והשעות שהזמנתם בצירוף טלפון/מייל של המזמין .

מירי2003

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אפשר לשים שוב את המייל לביטול הכרטיס?
הוא נחסם כאן.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
1683006916513.png

בגלל

משתמש מקצוען
אני בטוחה שיהיו כאלה שרוצים לקנות.
הכרטיס המבוטל מן הסתם יתווסף למספר הכרטיסים הפנויים, ויהיה זמין לרכישה באתר.
אין סיבה לנסות לקושש מישהו שאולי רוצה לרכוש, כשיש אפשרות לעשות זאת בקלות דרך האתר.

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הכרטיס המבוטל מן הסתם יתווסף למספר הכרטיסים הפנויים, ויהיה זמין לרכישה באתר.
אין סיבה לנסות לקושש מישהו שאולי רוצה לרכוש, כשיש אפשרות לעשות זאת בקלות דרך האתר.
אנשים כבר התיאשו מלבדוק כל כמה דקות באתר ולכן זה חסד לפרסם למכירה אם לא מוצאים אפשר לבטל.

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איך אני מבטלת כרטיס 1 מתוך 3 ?
רשמו להתקשר ל*2111 וזה עושה המספר שחויג איננו מחובר
מישהו יודע

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כן ,המספר שחויג איננו מחובר
אני ינסה מטלפון אחר אולי יתמזל מזלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה