אוכל לטיסה :(

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם מותר לעלות שימורים למטוס זו גם אופציה (תירס/שעועית ברוטב/אפונה וכו...)

רוטב שום

משתמש מקצוען
בארץ אין בעיה לעלות את כל סוגי המאכליםכולל עם נוזלים
רק לגבי שימורים ממליצה להעביר לקופסת אכסון מפלסטיק יותר קל לפתוח ולסגור
לגבי סכין - חד פעמי אין בעיה

ממליצה להכין בבית סנדוויצים עם חביתה, ירקות, טונה, טבעולים, פסטרמה וכו'

חגיתי

משתמש מקצוען
יש לי חברה שנוסעת הרבה לחו"ל
וקונה מנה חמה מסוג מיוחד-זה ניקרא "מבושלת"-קונים/מזמינים את זה בכפר סבא
אני לא זוכרת פרטים מדויקי

אני זוכרת שראיתי פעם פרסומת על הדבר הזה והיה רשום שימכרו ברשתות החרדיות אבל אח"כ לא ראיתי שום דבר עוד וגם לא בחנויות, מענין שזה כן קיים ,ומה ההכשר?ומדוע לא משווקים את זה ברשתות חרדיות?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מבושלת לא מתאים למטוס, לדעתי יש בעיה עם תהליך החימום של זה, זה יכול להבהיל אנשים. אני לא צוחקת.

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מנסיון עם טיסות ארוכות וללא אוכל כשר, יש את אלה המעדיפים סנדוויצים כל הדרך ויש את אלה שחייבים את האוכל המבושל, אני תמיד מכינה שניצלים עם לחמניות או בלי ולוקחת סלטים שנשמרים כמו ירקות בתחמיץ וכד'.
כמובן בתוספת מזונות, קרקרים למיניהם חטיפים, סוכריות ועוד.

שרית ו

משתמש מקצוען
לא צריך להעלות סכין לטיסה!
אפשר להשתמש בחד פעמי מהדיילים או לחתוך לפני ולשים בקופסאות
א. לחתוך פירות בחדפ זה לא קל.
ב. היא המליצה במקום לחתוך לפני לחתוך במטוס אז הזכרתי שזה קצת בעייתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה