סוכרת סוג 1 שאלה לסוכרתיים: מה עושים בהיפו?

משנ'ס

משתמש פעיל
1. איך אתם מעלים סוכר הכי מהר במקרה של היפו קשה?
2. מה אתם לוקחים אתכם צמוד למקרי היפו?
בעיקר מחפש לצורך גיוון כמה פעמים אפשר לשתות מיץ ענבים? וכמה סוכריות אפשר לאכול.....? איכססס

נערך לאחרונה ב:

טוב מאוד

משתמש מקצוען
בעיקר מחפש לצורך גיוון כמה פעמים אפשר לשתות מיץ ענבים? וכמה סוכריות אפשר לאכול.....? איכססס
תוכל להוסיף למים חמים קצת קפה כך אני עושה

מליון

משתמש מקצוען
חברה סוכרתית שהיא בהיפו היא מבקשת קוקה קולה או שוקולד...

ירחמיאל שני

משתמש פעיל
טופי גלי של מיה
זה 5 גרם ליחידה וכך קל לחשב כמה לקחו

במידת הצורך אפשר מיץ ענבים בכמות קטנה כי זה מטיס למעלה

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גלוקוג'ל
מורחים על החך (פנים השפתיים) מעלה ברגע את רמת הסוכר.

(ב"ה לא מכירה מקרוב פשוט בעלי פרמדיק אז יש לי קצת מושגים... : )

ר.א.א

משתמש פעיל
כל מה שכתבתם זה נכון אבל לטווח זמן מיידי (וזה חשוב מאוד לא לזלזל)!
אבל להחזיר לרמה הרצויה מומלץ לאכול פרוסת לחם מקמח לבן (כן יש בזה סוכר והוא נספג לטווח קצת יותר ארוך)
רפו"ש

דפה

משתמש מקצוען
כל מה שכתבתם זה נכון אבל לטווח זמן מיידי (וזה חשוב מאוד לא לזלזל)!
אבל להחזיר לרמה הרצויה מומלץ לאכול פרוסת לחם מקמח לבן (כן יש בזה סוכר והוא נספג לטווח קצת יותר ארוך)
רפו"ש
לא רלוונטי במצב של היפו קשה ולסוכרתיים

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ברור שזה רק עזרה ראשונה ובמצב של נפילת סוכר חייבים להתפנות לבית החולים. הגלוקוג'ל וכו' זה רק FIRST AID.

רנננה 10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה זה אומר קשה?
דבר ראשון לנסות לעצור את הבזל לבעלי המשאבות עוצר ברגע את הירידה (תלוי מתי)....כל עוד לא מדי נמוך ולקחת משהו יותר מורכב....

רנננה 10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ברור שזה רק עזרה ראשונה ובמצב של נפילת סוכר חייבים להתפנות לבית החולים. הגלוקוג'ל וכו' זה רק FIRST AID.
אם לא מאבדים הכרה ויודעים שהאדם סוכרתי אין שום סיבה להתפנות לבית חולים! הבת שלי הרבה פעמים מגיעה ל30 אז מעלים את הסוכר ונגמר הסיפור.....

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני הבנתי שנפילה רצינית כן מצריכה פינוי לבדיקות.
אבל את יודעת יותר ממני... המון נחת ובריאות תמיד!

פעם ראיתי בעיר העתיקה בי-ם חולה סוכר שעבר היפו, הוא היה ממש מסכן בחור כבד שמיעה עם צמיד של סוכר על היד
הוא לא הסכים להתפנות וממש השתולל
צוות של מג"ב שהיה שם השכיבו אותו בכוחו ודרכו עליו, נתנו לו מכה בראש והעלו אותו לנט"ן.
הוא היה ממש אומלל
לא היתה לי מצלמה זמינה להסריט את המקרה. זה ממש מנוגד לחוק
אבל כששאלתי את בעלי למה ככה בכח הוא אמר קודם כל זה לא חוקי מצד שני הם פוחדים שהוא לא מודע לעצמו ועלול להזיק לעצמו ולכן רוצים לפנות אותו בכח... שבועיים אח"כ סבלתי מסיוטים ולא הצלחתי להירדם. ניסיתי לחשוב איך יכולנו לעזור לו יותר - בעלי ניגש אליו וניסה לשוחח איתו אבל הוא לא הבין והיה מבוהל ונפחד

ש.הופנר

משתמש צעיר
אבל את יודעת יותר ממני... המון נחת ובריאות תמיד!

פעם ראיתי בעיר העתיקה בי-ם חולה סוכר שעבר היפו, הוא היה ממש מסכן בחור כבד שמיעה עם צמיד של סוכר על היד
הוא לא הסכים להתפנות וממש השתולל
צוות של מג"ב שהיה שם השכיבו אותו בכוחו ודרכו עליו, נתנו לו מכה בראש והעלו אותו לנט"ן.
הוא היה ממש אומלל
לא היתה לי מצלמה זמינה להסריט את המקרה. זה ממש מנוגד לחוק
אבל כששאלתי את בעלי למה ככה בכח הוא אמר קודם כל זה לא חוקי מצד שני הם פוחדים שהוא לא מודע לעצמו ועלול להזיק לעצמו ולכן רוצים לפנות אותו בכח... שבועיים אח"כ סבלתי מסיוטים ולא הצלחתי להירדם. ניסיתי לחשוב איך יכולנו לעזור לו יותר - בעלי ניגש אליו וניסה לשוחח איתו אבל הוא לא הבין והיה מבוהל ונפחד
השאלה למה קוראים נפילה רצינית....אם לסתם אדם לא סוכרתי נופל הסוכר באמצע החיים ברור שזה מצריך בדיקות אבל לסוכרתיים יש "חוקים "שונים (אחרי הכל הם לא יכולים להיות כל היום בבית חולים......)

דפה

משתמש מקצוען
ממש לא, זה דבר יומיומי, אז כל יום מתפנים?
ואגב, @משנ'ס למה התכוונת היפו קשה? ערכים סביב ה-30 עד 50?
כי הצחיק אותי לקרוא נמאס ממיץ ענבים וסוכריות ג'לי. מי שנמצא במצב היפו אין את הפריווילגיה להתפנק... לוקחים את הסוכר הזמין והמיידי שמקפיץ במהירות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה