חיסכון לכל ילד שאלה בנוגע לחיסכון לכל ילד של הביטוח הלאומי

פרידא

משתמש מקצוען
יש אפשרות ב"חיסכון לכל ילד" במסלול הלכה של קופת גמל כלשהי לבחור בסיכון מוגבר? או שזה לא שייך במסלול הלכה?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
יש אפשרות ב"חיסכון לכל ילד" במסלול הלכה של קופת גמל כלשהי לבחור בסיכון מוגבר? או שזה לא שייך במסלול הלכה?
אינפיניטי מסלול הלכה.
זה מסלול מניות
מחקה מדד עולמי.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
לכאורה אם רוצים רווח גדול יותר לטווח רחוק (זאת אומרת ילדים ממש קטנים) מומלץ להעביר לקופות גמל האלו?
אני לא ממליצה על כלום, אבל מי שמבין את המשמעות של השקעה במסלול מנייתי, ויודע את ההבדלים בין מסלול מנייתי למסלול סולידי, אז יודע מה מתאים לו, ומה לא מתאים לו.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
יכולה להפנות אותי למקום שאוכל ללמוד על זה?
בבקשה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
כרגע הם באלטשולר - והפסדתי המון כסף בשנה האחרונה..
אם היית שמה במסלול מנייתי היית "מפסידה" יותר.
וכיוון שאת קוראת לזה הפסד, אז לכאורה מסלול מנייתי לא מתאים לך.

יהודי פושט

משתמש פעיל
אני לא ממליצה על כלום, אבל מי שמבין את המשמעות של השקעה במסלול מנייתי, ויודע את ההבדלים בין מסלול מנייתי למסלול סולידי, אז יודע מה מתאים לו, ומה לא מתאים לו.
אם יש לך כח אולי תסבירי בקצרה ממש לאנשים שאין להם שיג ושיח בעניינים אלו? בלי להמליץ;);)

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
כי זה מסלול כאילו מנייתי אבל הוא לא מספיק מנייתי וגם אני לא אוהבת את המניות והצורה שבהם זה מושקע.
הייתם ממליצים להעביר מהמסלול בסיכון מוגבר למסלול הלכה עם סיכון מוגבר (במור כמובן)?
ומה זה אומר פחות פאסיבי, פחות רווחים?
לא הבנתי את השאלה.
אין למור שני מסלולים בסיכון מוגבר.
יש מסלול אחד שקוראים לו סיכון מוגבר והוא עם הכשר.
אם יש לך כח אולי תסבירי בקצרה ממש לאנשים שאין להם שיג ושיח בעניינים אלו? בלי להמליץ;);)
בשביל זה בדיוק כתבתי מאמרים מאד ברורים שמסבירים את הנושא.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה