התייעצות קצבת נכות מקרן הפנסיה

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא כדאי להסתמך על המידע מפרוג
כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע
בכל תחום ובפרט במיצוי זכויות
אפי' שפרוג זה מקור ידע מדהים,
רק להעשרה ולא להכרעה
צודק בכל מילה.
כמומחה אומר בכאב אמיתי כי כמעט תמיד אני מזועזע ורותח לקרוא תגובות על שאלות באתר וללא בדל גוזמא עצות שאנשים כותבים בתחום לא מידע אמיתי ופשוט טועים ומטעים בענק!
אך הפעם לשמחתי הזו מצאתי תגובה אחת נכונה והיא של @פ. הלר

נערך לאחרונה ב:

צדיק וטוב לו

משתמש צעיר
אני אחרי שמירת הריון מביטוח לאומי ורוצה לקבל גם מקרן פנסיה, עכשיו שאני ממלאה את הפניה יש סעיף כזה:* האם הינך זכאי/ת לתבוע קבלת קצבה מביטוח לאומי /משרד הביטחון?
השאלה אם אני יצהיר שכן זה עלול לסבך אותי?
וגם הבנתי שצריך להביא אישור מחלה של 90 יום ואין לי השאלה אם מספיק מכתב מהרופא על המלצה לשמירה ?
אשמח לכל מידע בעניין
תודה

פ. הלר

משתמש פעיל
אני אחרי שמירת הריון מביטוח לאומי ורוצה לקבל גם מקרן פנסיה, עכשיו שאני ממלאה את הפניה יש סעיף כזה:* האם הינך זכאי/ת לתבוע קבלת קצבה מביטוח לאומי /משרד הביטחון?
השאלה אם אני יצהיר שכן זה עלול לסבך אותי?
וגם הבנתי שצריך להביא אישור מחלה של 90 יום ואין לי השאלה אם מספיק מכתב מהרופא על המלצה לשמירה ?
אשמח לכל מידע בעניין
תודה
תצרפי צילום מסך של הסעיף הרלוונטי.
לכאורה הסעיף שאת מדברת עליו קשור לקבלת קצבה של תאונת עבודה/מחלת מקצוע, והוא לא רלוונטי לשמירת היריון.
קרן הפנסיה אינה מבצעת קיזוז במקרה של שמירת היריון ששולמה גם ע"י המוסד לביטוח לאומי.
(אם כי, אם ביטוח לאומי עולים על זה - הם עשויים לדרוש את הכסף חזרה).
לעניין אישור מחלה - אם יש לך המלצה מהרופא לשמירה לתקופה של למעלה מ-90 יום - אז אין צורך באישורי מחלה.

פרחוני

משתמש מקצוען
@פ. הלר
אני מחפשת עזרה בנושא תביעה מקרן פנסיה
תוכלי לכתוב לי מייל שלך או לשלוח לי מייל?

אשמח מאד מאד
תודה

נערך לאחרונה ב:

Ins

משתמש רשום
שלום
אשמח אם תשלחי לי מייל ל yehuditf05*gmail.com
תודה

קסם

משתמש רשום
תצרפי צילום מסך של הסעיף הרלוונטי.
לכאורה הסעיף שאת מדברת עליו קשור לקבלת קצבה של תאונת עבודה/מחלת מקצוע, והוא לא רלוונטי לשמירת היריון.
קרן הפנסיה אינה מבצעת קיזוז במקרה של שמירת היריון ששולמה גם ע"י המוסד לביטוח לאומי.
(אם כי, אם ביטוח לאומי עולים על זה - הם עשויים לדרוש את הכסף חזרה).
לעניין אישור מחלה - אם יש לך המלצה מהרופא לשמירה לתקופה של למעלה מ-90 יום - אז אין צורך באישורי מחלה.
את יכולה לכתוב לי מייל?
smart.zipi

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה