התייעצות קצבת נכות מקרן הפנסיה

ישר888^

משתמש חדש
1. מבחינת ביטוח לאומי - אי אפשר לקבל משני המקורות,
מבחינת קרן הפנסיה - אין מניעה לקבל משניהם.
2. מה שרובן עושות - תובעות קודם את ביטוח לאומי ורק לאחר תקופה ממושכת (שנה - שנתיים) תובעות גם את קרן הפנסיה, בתקווה שביטוח לאומי לא יעלו על זה..., צריך רק לשים לב שבפנסיה יש התיישנות לאחר 3 שנים, כך שיש להיזהר לא לדחות מעבר לכך.
יש קרנות פנסיה שמאפשרות במקרה של שמירת היריון לקבל רק שחרור ללא תשלום קצבה (תשלום ההפקדות לפנסיה ע"י הקרן), כך שאז אפשר לתבוע את ביטוח לאומי ובמקביל לקבל שחרור מקרן הפנסיה - שזה אפשרי גם לפי ביטוח לאומי.
אני מכירה את הנושא מצוין ואם תרצי אשמח לעזור לך בהגשת התביעה ללא תשלום :)
אם את מעוניינת רשמי את המייל שלך.
אשמח שתחזרי אליי 8837254 @ gmail.com

ישר888^

משתמש חדש
1. מבחינת ביטוח לאומי - אי אפשר לקבל משני המקורות,
מבחינת קרן הפנסיה - אין מניעה לקבל משניהם.
2. מה שרובן עושות - תובעות קודם את ביטוח לאומי ורק לאחר תקופה ממושכת (שנה - שנתיים) תובעות גם את קרן הפנסיה, בתקווה שביטוח לאומי לא יעלו על זה..., צריך רק לשים לב שבפנסיה יש התיישנות לאחר 3 שנים, כך שיש להיזהר לא לדחות מעבר לכך.
יש קרנות פנסיה שמאפשרות במקרה של שמירת היריון לקבל רק שחרור ללא תשלום קצבה (תשלום ההפקדות לפנסיה ע"י הקרן), כך שאז אפשר לתבוע את ביטוח לאומי ובמקביל לקבל שחרור מקרן הפנסיה - שזה אפשרי גם לפי ביטוח לאומי.
אני מכירה את הנושא מצוין ואם תרצי אשמח לעזור לך בהגשת התביעה ללא תשלום :)
אם את מעוניינת רשמי את המייל שלך.
אשמח מאוד
8837254 בשטרודל ג'ימייל
אשמח לאישור קבלת הפנייה

בנקאי

משתמש רשום
היי
בעבר הייתי בשמירה וקיבלתי ביטו"ל, אחרי תקופה תבעתי את הפנסיה וקיבלתי גם ממנה.
\העניין הוא שמקרן הפנסיה לא מקבלים מלא אלא רק 75 אחוז וגם זה רק מהחודש השלישי לשמירה.
השאלה היא איך ניתן לעשות עכשיו ביטוח נוסף שמכסה מצב של שמירה כדי שאם בעתיד אהיה ח"ו שוב בשמירה אקבל גם ממנו קצבה והאם זה משתלם?

פ. הלר

משתמש פעיל
היי
בעבר הייתי בשמירה וקיבלתי ביטו"ל, אחרי תקופה תבעתי את הפנסיה וקיבלתי גם ממנה.
\העניין הוא שמקרן הפנסיה לא מקבלים מלא אלא רק 75 אחוז וגם זה רק מהחודש השלישי לשמירה.
השאלה היא איך ניתן לעשות עכשיו ביטוח נוסף שמכסה מצב של שמירה כדי שאם בעתיד אהיה ח"ו שוב בשמירה אקבל גם ממנו קצבה והאם זה משתלם?
כיום בקרן הפנסיה מקבלים מהיום הראשון (במידה והשמירה היא לתקופה של לפחות 120 ימים).

בנקאי

משתמש רשום
אצלי (הראל) המינימום הוא 91 יום, זה השתנה?
2. חוץ מהביטוח של הפנסיה, יש דבר כזה ביטוח נפרד שמכסה שמירה שבמקרה כזה אקבל כפל?
תודה !

פ. הלר

משתמש פעיל
אצלי (הראל) המינימום הוא 91 יום, זה השתנה?
2. חוץ מהביטוח של הפנסיה, יש דבר כזה ביטוח נפרד שמכסה שמירה שבמקרה כזה אקבל כפל?
תודה !
המינימום הוא 91 יום בכל קרנות הפנסיה.
הקטע הוא, שכדי לקבל על כל התקופה (ולא כפי שהיה בעבר עם תקופת המתנה של 3 חודשים), מספיקים 4 חודשים שהם 120 ימים.
בעבר, התשלום בפועל היה מתבצע החל מהיום ה-91 ובחלק מקרנות הפנסיה קיבלו השלמה מלאה או חלקית עבור 3 החודשים הראשונים, בחלקן לא קבלו.
אני מבינה שזה לא מה שהתכוונת לשאול...

2. לא מכירה.

ים המלח

משתמש חדש
המינימום הוא 91 יום בכל קרנות הפנסיה.
הקטע הוא, שכדי לקבל על כל התקופה (ולא כפי שהיה בעבר עם תקופת המתנה של 3 חודשים), מספיקים 4 חודשים שהם 120 ימים.
בעבר, התשלום בפועל היה מתבצע החל מהיום ה-91 ובחלק מקרנות הפנסיה קיבלו השלמה מלאה או חלקית עבור 3 החודשים הראשונים, בחלקן לא קבלו.
אני מבינה שזה לא מה שהתכוונת לשאול...

2. לא מכירה.
שלום פ. הלר.
אני אשמח לעזרה בפרטי.
תעדכני שאת זמינה ואני אכתוב לך כתובת מייל.

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@פ. הלר אשמח להתכתב איתך במייל.
מודה לך מראש! ה' ישלם שכרך בכפל כפליים!!
usb4u1 gmail

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה