התייעצות נגר

shiramargalit

משתמש חדש
אשמח לעזרה למידע על נגר יהודי (מפחדים כרגע מערבי בבית)
עבודה יפה ומחיר נמוך לעבודה לא גדולה
אם יש לכם משיהו מומלץ אשמח לשמוע

shiramargalit

משתמש חדש
יש לי נישה בקיר
צריכה 2 דלתות (גם מסגרת מינימלית לחיבור הצירים)
ו-2-3 מדפים בפנים

qpqpqp

משתמש רשום
יש באשדוד את גלרין, עושה עבודה מטורפת ונקיה מאד ביצור אישי לא ידוע לי לגבי מחיר אבל שווה כל סכום. ממליצים בחם.

יהודי הפשוט

משתמש רשום
יש בירושלים במאה שערים נגר מומחה וזול אבל הוא ערבי החנות ממוקמת ליד החנות יד שניה בחלק הצר של מאה שערים

ש.י.ר

משתמש רשום
תופסת 'טרמפ' גם אני מחפשת נגר לדלת לנישה אפשר טלפון של נגרים מומלצים? (אני מחפשת בבית שמש)

גבריאל ישראל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יש לי מישהו שהוא לא נגר במקצועו אבל עושה עבודה נהדרת (במיוחד כאלה עבודות קטנות) - עם נסיון
הבעיה שהוא לא פנוי עד אחרי פורים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה