קופת גמל להשקעה מתלבט בין קופת גמל להשקעה של אינפיניטי להפניקס יש למישהו ידע?

למברגר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רוצה להפקיד כל חודש כמה מאות שקלים לנישואי הילדים וחושב על קופת גמל להשקעה השאלה איזה והחברה

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
צריך להיות מומחה של ממש ולשכור לבד בלי ליפול

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם מישהו לא מעוניין להשקיע בבורסה אפשר בהחלט להשקיע בקופת גמל.
תחפשו בפורום ההשקעות יש שרשורים שמשווים בין התשואות של שתי החברות, וממליצים על מסלולים מסוימים.
ועדיף לחפש איפה יש דמי ניהול נמוכים יותר כמובן.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אני גם מסכימה עם זה. השירות לא טוב.
אבל יש להם מסלולים מצוינים וכשרים עם ביצועים מצוינים
הבעי' הגדולה שלהם זה שהם עוברים בשנים האחרונות מהפך, מקופה קטנטנה לקופה שנוגסת עוד ועוד נתחי שוק.
והם לא מספיקים להדביק את הפער מבחינה שירותית.
למרות שלוקח ה-מ-ו-ן זמן לתהליכים שם לזוז, בפועל כשהתכתבתי במייל היו אדיבים מאוד.

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הבעי' הגדולה שלהם זה שהם עוברים בשנים האחרונות מהפך, מקופה קטנטנה לקופה שנוגסת עוד ועוד נתחי שוק.
והם לא מספיקים להדביק את הפער מבחינה שירותית.
למרות שלוקח ה-מ-ו-ן זמן לתהליכים שם לזוז, בפועל כשהתכתבתי במייל היו אדיבים מאוד.
כשהשגתי אותם בהחלט קיבלתי שירות אדיב.
אבל לקח לי שבועיים להשיג אותם. והם לא ידעו לומר לי מה הסיבה לאיזו בעיה שהיתה.

נערך לאחרונה ב:

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
כשהשגתי אותם בהחלט קיבלתי שירות אדיב.
אבל לקח לי שבועיים להשיג אותם. והם לא ידעו לומר לי מה הסיבה לאיזו בעיה שהיתה. וההתחברות לאיזור אישי זה סיוט שבכלל ויתרתי עליו כי זה כל כך מורכב (ואני לא אחת שנבהלת מבירוקרטיה).
בקיצור זה לא עזר לי שבטלפון היתה בחורה מקסימה...
מה הבעי' בהתחברות?
צריך רק לרשום ת.ז. של הילדים ולא של ההורים.
וחבל שלא ניסתם דרך המייל.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה