עזרה משחק שווה

רותי חנה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
מחפשת המלצה לקניית משחק יקר (300 שקל בערך) לילדות לגיל 3-5 בערך
יש להם כבר את המשחקים הרגילים (קליקס, קפלות,מגנטים, בובות ועגלות, מטבח וכו)
יש לכם רעיון נוסף למשחק שווה??

הדס99

משתמש מקצוען
אולי צירוף של כמה משחקי קופסא מוצלחים: בננה ספליט, משחקי בניית דגם כמו משולשים על לוח, הך פטיש וכדו', קלפים כמו רבעיות לגיל הרך, ועוד ועוד בתקציב הזה..

איילה אור

משתמש צעיר
לנו היה משחק קומבינציה, אולי היום יש לזה שם אחר, משחק קופסא ענקקק עם מלא סוגי משחקים בפנים בדיוק לגילאים האלה וגם ליותר גדולים, משחק שווהההה מממש!!!!! עם מלאא נושאים ואפשרויות למידה

רותי חנה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לנו היה משחק קומבינציה, אולי היום יש לזה שם אחר, משחק קופסא ענקקק עם מלא סוגי משחקים בפנים בדיוק לגילאים האלה וגם ליותר גדולים, משחק שווהההה מממש!!!!! עם מלאא נושאים ואפשרויות למידה
מעניין מה זה, אני לא מכירה

רותי חנה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אולי צירוף של כמה משחקי קופסא מוצלחים: בננה ספליט, משחקי בניית דגם כמו משולשים על לוח, הך פטיש וכדו', קלפים כמו רבעיות לגיל הרך, ועוד ועוד בתקציב הזה..
זה מתנה ממישהוא, כך שזה פחות נעים לבקש כמה דברים בתקציב הזה......

צפורה. ב.

משתמש פעיל
לינקס
משחק קופסא מאתגר
400 תמונות על לוח גדול+400 תמונות בכרטיסי תמונות
כל תור מוציאים כרטיס ומי שמוצא ראשון מקבל את הכרטיס
משפר מאד תפיסה חזותית
מומלץ מאד! לא נמאס.....

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קוראים לזה היום מולטי קומבינציה

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מחפשת המלצה לקניית משחק יקר (300 שקל בערך) לילדות לגיל 3-5 בערך
יש להם כבר את המשחקים הרגילים (קליקס, קפלות,מגנטים, בובות ועגלות, מטבח וכו)
יש לכם רעיון נוסף למשחק שווה??
לגו רציני של חב' לגו עולה המון
גם פלימוביל

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
זה מענין ילדות בגיל כזה?
זה לא לגיל גדול יותר?
יש כל מיני גדלים
הקטן ממש, באמת פחות מתאים,יש לי לילדה בת 5 והתיאשה מהר מהגודל...
מה שכן יש להן מטבח והן ממש אוהבות
על אותו רעיון -בית בובות רציני -ממש מתאים לבנות
ואפשר גם אופניים-מתאם גם לבנות ומשפר יכולות מגוונות.
אפשר גם אורגן לילדים רציני עומד עולה באזור הזה-אם יש לך כוח לרעש...

נהג גרפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני ממליץ על "רמי", זה שלב שילדים מתחילים ללמוד מספרים וצבעים וזה מצוין ללמד אותם גם עם זה לא לפי הכללים

איילה אור

משתמש צעיר

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
היתה פה המלצה בעבר על קופסת דמויות של קינדר וולט וסתם ככה ערכות יהודיות עולות יקר יש תינוקיה, חדר בנות וכל מיני דברים מדהימים אבל יקרים ביחס לתמורה יש מארזים רק של בובות בכל המחירים
(למשל פה)
בית בובות, ואם יש אז איבזור חדש או תוספת חדרים וכד'
יש מוצר חדש כמו בימבה כיף קניתי לילדים ועוד לא פתחתי אבל נשמע כיף מאד.
אם יש לך בית גדול מתקפל זה דבר שימושי וכיף להוציא מתי שמשמעם מהכל
לי ספציפית יש את זה וזה מושלם (משמש גם כסוכה/ חנות/ מאפיית מצות/ גן/ מעון)
מתקפל דק ולא תופס מקום באיכסון (נכנס אצלי בכיס של התריס והחלון)
1707337479476.png

כמובן פליימוביל ולגו (דופלו) כמה שתוסיפי זה יהיה משובח כי הכל משתלב אחד בשני. (יש לי שריטה עם משחקים יש לי כמויות מכל דבר, גם מקליקס- הוספתי מגה קליקס)
משחקי קופסא זה מצוין אבל צריך לשבת איתן זה תלוי בך כמה את פנויה או כמה את צריכה שיעסיקו את עצמן (למשל בשבתות)
איבזור לבובות יש? יש מקום? יש מיטות מהממות וכל מיני תוספות שמעצימות את החויה- בגדים מנשא וכד'
עגלת קניות סופרמרקט שימושי אצלי מאד (גם כעגלת שכיבה לעת מצוא כשבאות חברות)

בקיצור פתחתי לך פה עוד כיוונים מקווה שלא תתבלבלי...

הדס99

משתמש מקצוען
יש משחק בשם זינגו- זה בעצם מן משחק בינגו לילדים עם ציורים, אבל חוויתי, מתקן ששולף כל פעם את המונות לסמן על הלוח וכדו'

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
מולטי קומבינציה מקסים.
אבל לקחת בחשבון שזה מלאאא כרטיסים.
וצריך לשמור מסודר כדי שלא יתערבבו כרטיסים של מספר לוחות.

אישית הייתי הולכת על פליימוביל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה