התייעצות איך לזכור את "ספירת העומר"

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
החכם עייניו בראשו להעמיד מול עייניו את המצווה ולא להגיע לידי אי נעימות גדולה, לעמוד בחג מתן תורה עם הסיפוק האדיר ש49 פעמים ספרנו את העומר עם ברכה.
השאלה שנותרה היא - איך?....

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
החכם עייניו בראשו להעמיד מול עייניו את המצווה ולא להגיע לידי אי נעימות גדולה, לעמוד בחג מתן תורה עם הסיפוק האדיר ש49 פעמים ספרנו את העומר עם ברכה.
השאלה שנותרה היא - איך?....
אני מניחה שהשאלה שנשאלה היא לגבי נשים (כי הגברים מתפללים ערבית בביהכ"נ ובאופן אוטומטי מברכים, או שטעיתי...)
שמעתי על אשה שקבלה על עצמה בימי ספירת העומר להתפלל תפילת ערבית וכך לא שכחה...

ריקי ק.

משתמש מקצוען
ו
אני מניחה שהשאלה שנשאלה היא לגבי נשים (כי הגברים מתפללים ערבית בביהכ"נ ובאופן אוטומטי מברכים, או שטעיתי...)
שמעתי על אשה שקבלה על עצמה בימי ספירת העומר להתפלל תפילת ערבית וכך לא שכחה...
וואו.
יפה! אהבתי!
מקווה לאמץ.

איילה לב

משתמש צעיר
בדיוק ניסיתי את השיטה הזו הלילה רק קצת מאוחר עד איזה שעה אפשר לברך?

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
רק מעיר שמהודר יותר בתחילת הלילה, אבל לכתחילה אפשר עד עלות.

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ורק מעיר שאם שכח/ה לברך בלילה, אפשר להגיד בלי ברכה ביום שלמחרת, ולהמשיך לספור שוב עם ברכה בלילה הבא.
לפי הספרדים לפחות, השאר - אני לא בקי לצערי..

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני בשנים הקודמות עשיתי לי כמה תזכורות ויכול להיות שאחד מהם או כולם יעזרו גם לכם-

1- לנסות להזכיר למשהו אחר, וכך אתם זוכרים בעצמכם.
2- לשים פתק ליד המיטה על הקיר- "ספירת העומר"
3- לעשות תזכורת בטלפון לשעה נוחה.
4- לשים פתק תזכורת בסידור בסוף שמונה עשרה של ערבית. (גם בערבית של שבת..).
5- לבקש מבני הבית לתזכר גם לכם.
6- להכין לוח ספירה ולתלות על המקרר.

בשנים קודמות פתחתי אשכול לספירת העומר.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
@הכלבויניק אולי אפשר לעשות מודעה קופצת בשעה מסויימת בשעות הערב, שאם מסמנים עליה X היא לא תקפוץ שוב באותו יום...
ששם יהיה תזכורת כמה ימים לעומר?

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מצאתי את זה אם זה רלוונטי למשהו-

קבצים מצורפים

• ספירת העומר אשכנז.pdf
    KB 530.8 · צפיות: 18

יוניקורן

משתמש מקצוען
לקשר במוח לפעולה קבועה שעושים בערב- צחצוח שיניים, וכו.
לשים פתק על המיטה
להתרגל להגיד בבוקר פעם נוספת בכל מקרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה