רענון כללי ההשתתפות בקהילת עורכי ומפיקי סרטים.

• פותח הנושא BRO
  • פורסם בתאריך

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
קהילת עורכי ומפיקי סרטים בפורום פרוג, היא קהילה שמטרתה ייעוץ, שיתוף וביקורת מקצועית. על מנת שנוכל להפיק את מרב התועלת, הוחלט לרענן את כללי ההשתתפות בפורום:
1. השתתפות. חובה להשתתף באופן פעיל בפורום: כולל העלאת חומרים, השתתפות בדיונים, ביקורת ותגובות, העלאת טיפים, חומר מקצועי וכו'... כלל זה הוא תנאי הכרחי להשתתפות בפורום.
2. ביקורת. יש לכתוב ביקורת עניינית, ולא פוגענית. כדאי להתחיל במילה טובה ומחמאה. ורצוי לכתוב מה ניתן לשפר, ולא "מה לא טוב".
3. כותרת. יש לכתוב כותרת מובנית המשקפת את תוכן האשכול.
4. נשים. אין להעלות סרטים המכילים תמונות נשים, וכן אין לפתוח אשכול שענינו סרטי נשים ולכתוב שלקבלת הסרטון ליצור קשר באישי.
5. סודיות. אין להוציא מהפורום חומרים שהועלו.
6. כל הזכויות שמורות. החומרים המועלים לפורום, מוגנים בזכויות יוצרים של בעלי הסרטון, ולכן, חל איסור מוחלט להשתמש בהם לכל צורך שהוא ללא רשות מפורשת מהמפרסם.
7. הקפצה. אין להקפיץ אשכולות ישנים. נא בדקו היטב לפני שאני מגיבים לאשכולות!

רק בשיתוף פעולה מלא שלכם נוכל ליהנות מהפורום, לעזור, להיעזר, ליצור שיתופי פעולה, ללמוד ולהחכים!
בהצלחה לכולנו

נערך לאחרונה ב:

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני שואלת באמת ולא בכדי לעורר כאן דיון
כמעט כל החומרים שאני עובדת עליהם הם עם שירת נשים, קריינות, ריקודים בת מצוות וכו...

האם זה בסדר להעלות לפורום ולכתוב 'יש נשים' וזה לא בגדר 'לפני עיור...'?

סליחה אם שאלתי בפורום הלא מתאים אבל אם מישהו מכאן שאל רב אולי כדאי שתכתבו עם המקור...

תודה.

נערך לאחרונה ב:

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אפשר להעלות. רק חובה לציין באופן בולט שיש נשים!

חיה באושר

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני שואלת באמת ולא בכדי לעורר כאן דיון
כמעט כל החומרים שאני עובדת עליהם הם עם שירת נשים, קריינות, ריקודים בת מצוות וכו...

האם זה בסדר להעלות לפורום ולכתוב 'יש נשים' וזה לא בגדר 'לפני עיור...'?

סליחה אם שאלתי בפורום הלא מתאים אבל אם מישהו מכאן שאל רב אולי כדאי שתכתבו עם המקור...

תודה.
לי יש גם את אותה בעיה בדיוק שהכל זה עם שירת נשים ולכן אני לא מעלה.... מחכה לתגובה בנידון!!!

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
כבר עניתי למעלה, שרק בפורום הזה, ניתן להעלות סרטים שאתן ערכתן עם שירת נשים לחוות דעת, אבל, חובה לציין שמדובר בנשים/שירת נשים. הפורום מכיל באחוזים גבוהים מאד נשים, ורק הן אילו שמעלות חומרים לצפיה, כך שאין בעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה