איפה מוצאים עבודה נורמלית בתכנות למתחילה????

chani-studi

משתמש צעיר
יש כאן מתכנתים.ות עם נסיון באפליקציות ג'אווה אנדרואיד? לפרויקט קצר?

ים תכול

משתמש חדש
זה
@geekית מחשבים תודה על הקישור להדרכה לתרומה לקוד פתוח. היה ברור ומקיף.
אם יש למישהו המלצות לאיזה OS שכדאי להכנס אליו ולתרום זה ממש יעזור.
אני מחפשת סוג בפייתון או ריאקט, אבל שיהיה ריאלי לעשות שם משהו כשזה התנסות ראשונה שלי.
פרוייקט בסיסי בריאקט מתאים לפעם ראשונהhttps://github.com/chavi362/virtual-keyboard
אמנם רק עם 26 כוכבים אבל זה חדש ממש ואני מאמינה שבהמשך יקבל יותר

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
העלו פה פעם (או באחד האשכולות בנושא) קישור לפרויקטים קטנים בתשלום לג'וניורים.
סוג-להשלים פונקציות, וכו'.
נראה לי @ית מחשביםGeek העלתה
יודעים על מה אני מדברת? יש למישהו את הקישור?

חדוה טוקר

משתמש צעיר
קולגה שלי (חילוני, מתחשב מאוד) מחברת בוטיק במרכז (איברידי) מחפש עובדת sql תותחית.
בעיקרון הוא מבקש ניסיון של שנה,
אבל אם מדובר בתותחית ממש ג'וניורית שעשתה פרויקט גדול בsql בדגש על עבודה עם אורקל,
אז אני יכולה לנסות לשכנע.

אם זה עדיין רלוונטי למי מהמחפשות כאן (שאולי עשתה איזה פרויקט רציני קשור במערכות הנ"ל, ואנסה לשכנע שזה מספיק ניסיון - אחרי שהיא תצליח לשכנע אותי שאכן יש לה ניסיון...)

אם ההודעה הזו נוגדת את כללי הפורום, אנא אמרו ואמחק.

זהבית87

משתמש מקצוען
קולגה שלי (חילוני, מתחשב מאוד) מחברת בוטיק במרכז (איברידי) מחפש עובדת sql תותחית.
בעיקרון הוא מבקש ניסיון של שנה,
אבל אם מדובר בתותחית ממש ג'וניורית שעשתה פרויקט גדול בsql בדגש על עבודה עם אורקל,
אז אני יכולה לנסות לשכנע.

אם זה עדיין רלוונטי למי מהמחפשות כאן (שאולי עשתה איזה פרויקט רציני קשור במערכות הנ"ל, ואנסה לשכנע שזה מספיק ניסיון - אחרי שהיא תצליח לשכנע אותי שאכן יש לה ניסיון...)

אם ההודעה הזו נוגדת את כללי הפורום, אנא אמרו ואמחק.

איך אפשר ליצור איתך קשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה