תגובה אחרונה ע"י Natan Galant

 1. Natan Galant

  מאמר חסרה הסברה? הרמתי את הכפפה

  איזה ג'ינג'י? איזה פרק הבא?
 2. Natan Galant

  ביקורת ספרות הילד המשיח - שולי רנד

  נארגן לך מגבית, נראה לי. כל אחד - אחד שקל. אחרי שתשנה את השם שלך למשהו קליט (יעקב השודד / יעקב הקברניט / התותח יעקב / יעקב הטייח / יעקב הענק / יעקב האגדי / יעקב החיפאי / הרה"צ יעקב ני"ו) - תבטל חזרה את המנוי.
 3. Natan Galant

  דרוש מידע דו''ח 475 ש''ח מעירית ירושלים

  כתבתי על זה לא מעט. אפילו יותר מידי. זה מעצבן בצורה בלתי נתפסת. אדוני התקין מזגן? גברתי שוטפת מרפסת? למה כל העוברים והשבים בסכנת חטיפת זרנוק על הראש? ייכבד נא אדוני ו/או גבירתי - ישלמו סך כזה וכזה לשמוליק האינסטלטור, ויאריך שמוליק את צינור הניקוז עד למדרכה, כך שהמים יישפכו ישירות על המדרכה...
 4. Natan Galant

  דרוש מידע דו''ח 475 ש''ח מעירית ירושלים

  חח. לא עכשיו ולא בעתיד, מתפלל ומקווה להתפרנס ביושר מעבודה אמיתית. אבל מודה שמשמח לשמוע שמחילים לעשות סוף לתופעה המטריפה הזו, ומצד שני מצער וכואב שאנשים מקבלים דו"ח ללא אזהרה והתראה מראש, ועוד בתקופות הקורנה.
 5. Natan Galant

  התייעצות K35 או דוקטור שיאומי החדש? על איזה בחור לסמוך?

  כיף לקבל מענה מסודר. כה לחי. לגבי פונט - יש פונטים נפלאים. תתאמצו ותצליחו לסדר. חבל להמשיך עם הפונט הדלוח הנוכחי. הצעות שליפור? ישל י אחת. אפשרות גיבוי של פתקים ואירועים בלוח שנה - לתוך כרטיס הזיכרון. לשאלתך: תפתח אשכול נפרד ותשאל לגולשים לדעתם. (להערכתי צריך לשלמן כסף לבעלי האתר כי זה סוג של...
 6. Natan Galant

  סיפור שוטר שבעולם

  אתה ענק, והכתיבה שלך ענקית ואגדית. ואתה יודע מה? לא בטוח שאכיפה אובססיבית רכה ונעימה - לא תעבוד. אם יזכירו לנהג 3 פעמים במהלך נסיעה אחת שהוא נוסע מעל המותר, הוא יעדיף לנסוע לאט יותרו להימנע מכאב הראש, אולי.
 7. Natan Galant

  מאמר חסרה הסברה? הרמתי את הכפפה

  חזק! אבחנה כל כך יפה. רק מוסיף שגם אצלנו, כל חרדי מזוהה כחלק מכולם. בעיני השוטר, לא חמום מוח אחד זרק טיטול גדוש בסחורה ריחנית עליו, אלא כל תושבי מאה שערים כאלו. כולם הרי לבושים אותו דבר. הזורק הוא נציג נבחר של כל תושבי השכונה. נו נו. שמאלנים אומרים זאת שנים ביחס לאלימות מול הפגנות הערבים...
 8. Natan Galant

  עזרה במחזה

  יפה.
 9. Natan Galant

  ביקורת ספרות הילד המשיח - שולי רנד

  כששמעתי פעם ראשונה את 'רצוא ושוב', זה הרגיש כמו לשבת בתיאטרון ולראות הצגה מושקעת במיוחד (ולא שניסיתי). משהו בהגשה ובמילים. @יעקב1245 תודה על העלאת הדברים לדיון. (ואתה חייב לעשות משהו עם שם המשתמש שלך, הוא לא קליט. להשוואה. איזה סלולרי הייתה רוכש? NOKIA CG45900 או NOKIA C2?)
 10. Natan Galant

  בקשה חיפוש אשכולות לפי שם משתמש

  יש דרך לראות רשימה של אשכולות שפתח משתמש מסויים באתר? (לא הודעות, רק אשכולות שלו)
 11. Natan Galant

  ניהול משברים | אם הייתם דוברי משטרת ישראל, כיצד הייתם מגיבים??

  מתוך הקובץ: סייג לחוכמה שתיקה! כמה שפחות תדבר עם השוטר, יותר טוב. תחשבו טוב לפני שאתם עונים לשוטר. כל מילה מתועדת ויכול להשתמש נגדך. סביר להניח ש99% מהחרדים היו חותמים על ההנחיה הזו. חבל שככה נראים הדברים עד היום.
 12. Natan Galant

  ניהול משברים | אם הייתם דוברי משטרת ישראל, כיצד הייתם מגיבים??

  זו לא רק המשטרה. זו גם אגד וגופים נוספים. יכול להיות שנהג אוטובוס שחושש שיימצאו אצלו ברכב ילדה בלי רב קו ויספוג קנס - יהיה מפלצת. במו עיניי ראיתי לפני שנים מספר איך נהג מוריד באמצע שום מקום ילדה קטנה בוכה עד עמקי נשמתה רק משום שלא היה לה רב קו או משהו. בגסות רוח ובעזות פנים. (לא זוכר מה היה...
 13. Natan Galant

  התייעצות K35 או דוקטור שיאומי החדש? על איזה בחור לסמוך?

  כן, K35 דור 3.5 ממליץ? אני לא סוכן מכירות, כתבתי את ההתרשמות שלי, ושכל אחד יחליט אם להמליץ לעצמו לקנות או לברוח כמו מעיר חרדית מוכת קורונה (:mad:)
 14. Natan Galant

  קורונה 100 מסכות באמזון גרמניה 1.93 יורו כולל משלוח- תזדרזו

  מה שצריך זו מסיכה שמסתירה את הכיפה והמראה החרדי, מאוד יעזור נגד הדבקה, לא?

לוח אירועים וקורסים קרובים

למעלה