תגובה אחרונה ע"י מיכל ב'

 1. מיכל ב'

  חו"ד ההזמנה הכי מרגשת שעיצבתי בחיי :)

  את בטח בת מיליון וחצי. ורחלי, איזה ריגושים שכבר אוחזים בהזמנה! ונעמה, אהבתי את הלוגו מאד. שיהיה לך במזל טוב בקלות ועם המון אהבה ואושר. אם את שולחת גם במיילים לחברות, אולי תעשי גם הזמנה מגניבה עם תמונות? סתם בא לי כי אני אוהבת הזמנות חורגות מהסטנדרט... המון מזל טוב ונחת!
 2. מיכל ב'

  התייעצות אני מסתבכת קשות עם עדשות המגע! מה אתם אומרים לרדת מזה וזהו??

  אני ען עדשות בלי משקפים. שלשום לא הייתי בבית לזמן רב, הגעתי הביתה עם עינים שורפות! יום לאחר מכן נהגתי ובאמצע אמרתי לבעלי שאני לא מצליחה לפתוח את העין והשניה נעצמת לי. פתחתי בכח עד שמצאתי שוליים רחבים של הכביש. ביום למחרת התחרטתי שאין לי משקפיים לספיר. הסתובבתי לי בלי עדשות מטושטשת, אמרתי שלום...
 3. מיכל ב'

  התייעצות אבו קיאק או רפטינג נהר הירדן

  יש חגורות הצלה שזה כמו גלגל. וכשנופלים למים לא טובעים. ובדכ הם לא דוחסים לקיאקים אלא עד 4 בקיאק. אולי היתה שם קבוצה גדולה ובלגן. בכל מקרה, אני ממליצה על אבו קיאק כי יש שם גם את פארק הירדן. ואחרי שהולכים לקיאים אפשר להנות עם הילדים מהבריכות הקטנות שם.
 4. מיכל ב'

  חו"ד כריכה לספר

  בכיתוב מאחור בגב הספר- אולי כדאי לשנות פונט. קראתי אותו והל' הפריעה לי.. והצבע הסגול מרגיע ומבטיח, ומאד משדר את הנושא. המוני הצלחה!
 5. מיכל ב'

  מידע שימושי חופשה מפנקת ומושלמת במרכז בישוב צופים חייבת לשתף>>>

  מתאים גם למשפחות עם ילדים, או רק לזוגות?
 6. מיכל ב'

  קורונה קבלתי רק 2000 ש"ח:(

  האמת, שעוד לא עדכנתי אותם על שם הילוד. אטפל בזה מתי שהוא בע"ה..
 7. מיכל ב'

  קורונה קבלתי רק 2000 ש"ח:(

  לדעתי ביטו"ל לא מעודכן עליה עדין בכל המחשבים. גם בקצבת ילדים לא שילמו עליה, ועוד לא קיבלתי מענק לידה, אבל דמי חופשת לידה כבר הכניסו.. אני חושבת שברגע שיתעדכן, הם ישלימו.
 8. מיכל ב'

  קורונה קבלתי רק 2000 ש"ח:(

  גמני לא קיבלתי עליה.
 9. מיכל ב'

  קורונה לכל אלו שההורים שלהם סובלים ממחלות רקע - ורוצים שיישארו בריאים

  אני רק רוצה להוסיף משהו: לפעמים יש תסמינים וחושבים שזו קורונה, אבל זו לא קורונה אלא תסמינים לדברים אחרים שמחייבים בדיקה מעמיקה!! וכבר אמרו לי בביח שמקרים רבים שחייבו התיחסות נדחקו כי חשבו שזו קורונה, וחוסר ההתיחסות הזה היווה סכנה ממשית. כי יש עוד מחלות חוץ מקורונה.
 10. מיכל ב'

  מידע שימושי לרגל העברת דירה בהזדמנות

  יפה. חיכיתי לראות את ההודעה הזו. מניסיון, אנשים ממהרים לתפוס, ורק אחכ מתחילים לחשוב איך לקחת, ואת אומרת למי שרוצה שזה כבר שמור, וההוא הראשון מגלה שאין לו דרך לקחת, ואז את עלולה למצוא את עצמך קרחת מכאן ומכאן. הכי טוב זה לפרסם, בלי לשמור. על בסיס מי שמגיע ראשון. וכל אחד שיתקשר לפני שהוא יוצא...
 11. מיכל ב'

  כמה זמן לוקח עד שיש תוצאה לבדיקת קורונה?

  טלפנו להודיע כנראה שיש תשובה באתר (לא ענינו, מהר רצנו לאתר), ואחכ היתה הודעה קולית רשמית שאמרו: "התשובה שלכם שלילית, כלומר אין לכם קורונה".
למעלה