תגובה אחרונה ע"י א-ירושלמית

 1. א-ירושלמית

  דרוש מידע לתבוע את אגד

  הזלזול של אגד בציבור החרדי שובר שיאים. מצטערת, זה לא קשור לחופש ולא קשור לקורונה. זו התנהלות חצופה ומקוממת. העומס לא בא בהפתעה, והחופש הוא נתון ידוע משנה לשנה. למה אין שירות? אפילו אפיקים מתגברים!
 2. א-ירושלמית

  דרוש מידע לתבוע את אגד

  הודעה מעשית ראשונה באשכול. תודה!
 3. א-ירושלמית

  דרוש מידע לתבוע את אגד

  מצטערת, כל חופש יש אותו סיפור בלי קשר לקורונה.
 4. א-ירושלמית

  מודעה שוחרי ידע? חובבי טריוויה? אוהבים להחכים? חברת הקליכיף - מרכז הטריוויה החרדי מאתגרים אתכם ואתם מרוויחים... יוצאים לדרך...

  אפשר לשלוח עדיין שאלות ולקבל תגמול? רק עכשיו ראיתי את האשכול ואשמח לתרום מידיעותי.
 5. א-ירושלמית

  דרוש מידע לתבוע את אגד

  הרקע: נסיעה מאשדוד לירושלים. אם נדדתי מהתחנה שליד הבית שלי לתחנת אוטובוס 'מוקדמת' (הראשונה ברובע ג', הפלמ"ח. השניה במסלול), והאוטובוס שעבר סרב לעצור ולהעלות נוסעים (ולהפך, רצה להוריד!), וכתוצאה מכך - הוכרחתי לקחת מונית ספיישל. אני רוצה לתבוע החזר מאגד כנגד קבלה. למישהו יש נסיון בנושא הזה? למי...
 6. א-ירושלמית

  Information System תתכוננו: בעתיד תחוייבו למסור את כתובת המייל שלכם לממשלה!

  רגע, רגע, רגע... מי אמר שחייבים למסור את כתובת המייל הרגילה? אדרבא! פותחים בג'ימייל כתובת מייל לשימוש ממשלתי, וכל טוב. היא תשמש לכל הספאמרים והנודניקים ותמסר לכל מי שמחייב לרשום כתובת מייל כדי להרשם להגרלות שלו. גילוי נאות, יש לי כתובת כזאת. והיא משמשת אותי נאמנה גם לצרכים ממשלתיים. הממשלה לא...
 7. א-ירושלמית

  עזרה למה קובץ PDF אינטראקטיבי יוצא לי כזה כבד?

  לפעמים יש פריטי רקע וקטוריים ששוקלים המון. כשממירים אותם לPNG (בגלל השקיפות שנשמרת) למרות שהם 'שוקלים' קצת - פתאום הקובץ מקבל ממדים נורמליים לגמרי.
 8. א-ירושלמית

  שיתוף הפסקת קפה ♥ עיצוב מגזין דיגיטלי לנשים - עבודה כיפית מהשבוע

  עיתון ברמה, עיצוב ברמה. שדרגת אותו והקפצת אותו המון! מזמן תהיתי למה עיתון בפורמט דיגיטלי חייב להשאר בגודל A4 לאורך... סוף סוף עשית שינוי שיהיה לי נוח לקרוא בכיף ולא לגלגל - להקטין - להגדיל. בעיני, זה השינוי החשוב והמהותי ביותר.
 9. א-ירושלמית

  דיון נספח לאתגר #8 תוצרת בית

  השאלה אם רוטב של אוסם, או רוטב בהכנה ביתית. לתומי חשבתי שזה משהו שפחות נוטים להכין ויותר מסתמכים על התעשיתי.
 10. א-ירושלמית

  דיון נספח לאתגר #8 תוצרת בית

  עוגת ופלה אני מכירה, זה מהמם בטעם ובמראה. אבל הבצק רך, והופלה התעשייתי - הבצק שלו פריך עד כדי פירורים, והמילוי - מרגרינאי לחלוטין. עובדה שהבצק לא מתלחלח.
 11. א-ירושלמית

  דיון נספח לאתגר #8 תוצרת בית

  לכן "חזרתי בתשובה" והעליתי שני מתכונים נוספים: ממרח חלבה ורוטב פטריות. אגב, גם מתכון הפיצה עצמה עונה על הדרישות ב33%: בחלק האחרון יש מתכון לרוטב פיצה מעולה, עם טעם "כמו בחנות".
 12. א-ירושלמית

  Microcopy# אשכול שיתוף ודיון

  מבריק!
 13. א-ירושלמית

  UX שאלה באפיון אתר בשילוב של מכירת ספרים וקורסים

  הבידול יכול להעשות בכמה דרכים: 1. רקע שונה. נניח - קורסים - אפור, ספרים - תכלת. 2. אייקון מבדיל. 3. שיום בכותרת: 4. תמונת נושא: במוצר מסוג ספר - העיצוב יכלול ספר בצורה מובהקת. במוצר מסוג קורס - העיצוב יהיה בתוך מסך מחשב.
למעלה