דרוש מידע TINECO S7 יש לכם?

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
באמת מעניין אם הוא שווה את הפער הגדול במחיר

judy w

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קניתי S7 לפני כמה ימים, השתמשתי אצל גיסתי בS5 אני לא בטוחה לומר מה ההבדלים כי אין לי אותו הרבה זמן, אבל הרצפה שלי מבריקה ומאוד בהירה עשיתי ניקיון עם הS7 ויצא מבריק ממש כמו שטיפה רצינית, יש לזה הרבה מצבים (חושבת ש4) אני השתמשתי באוטומטי שלפי הלכלוך הוא מחליט עם איזה מצב לעבוד.
התצוגה מאוד ברורה, המכשיר ממש נצמד לקיר משני הצדדים, יש תאורה בקצה המכשיר ואפשר ממש לראות טוב לכלוך
מקווה שעזרתי

למען שמו

משתמש פעיל
אני קניתי S7 לפני כמה ימים, השתמשתי אצל גיסתי בS5 אני לא בטוחה לומר מה ההבדלים כי אין לי אותו הרבה זמן, אבל הרצפה שלי מבריקה ומאוד בהירה עשיתי ניקיון עם הS7 ויצא מבריק ממש כמו שטיפה רצינית, יש לזה הרבה מצבים (חושבת ש4) אני השתמשתי באוטומטי שלפי הלכלוך הוא מחליט עם איזה מצב לעבוד.
התצוגה מאוד ברורה, המכשיר ממש נצמד לקיר משני הצדדים, יש תאורה בקצה המכשיר ואפשר ממש לראות טוב לכלוך
מקווה שעזרתי
אפשר לשאול איפה קנית וכמה עלה לך?
שאלה נוספת - האם שהמכשיר מסיים את הניקוי העצמי את צריכה להוציא את המברשת לייבוש כדי שלא יהיה ריח של עובש כמו ב S5?

תודה רבה

judy w

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
קניתי בKSP במבצע חנוכה, הגיע תוך שבוע ועלה 3,000
לגבי המברשת, יש שתי מברשות, אז כל פעם שאני עושה ניקוי עצמי אני מחליפה את המברשת והישנה מתייבשת בסטנד (יש לה מקום מיוחד) עדיין לא היה לי אף פעם ריח לא נעים...

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מבירור שעשיתי לא שווה את ההפרש במחיר
ה7 נצמד לקיר משני צידיו וה5 רק בצד אחד
המיכל טיפונת יותר גדול
כל שאר השדרוגים הם יותר ויזואליים
כך שלדעתי לא מצדיק
את הנקיון הנוסף תמיד צריך לעשות אם לא רוצים שיסריח בהמשך.

מסוקרנת

משתמש פעיל
מה לגבי הגלגלים ? זה נכון שה S7 יותר קל וגלגלים גמישים יותר ?
בקיצור יש עוד מישהו שיש לה את ה S7 ויודעת להגיד האם שווה את ההפרש ?

טמפר

משתמש חדש
יש לי אפשרות לקנות בחול את הטינקו S5 ב-1400 או את הטינקו S7 COMBO כולל שואב אבק (שאני גם צריכה)
ב-3200 ש"ח
ואני ממש מתלבטת....

SISAMA

משתמש צעיר
קניתי בKSP במבצע חנוכה, הגיע תוך שבוע ועלה 3,000
לגבי המברשת, יש שתי מברשות, אז כל פעם שאני עושה ניקוי עצמי אני מחליפה את המברשת והישנה מתייבשת בסטנד (יש לה מקום מיוחד) עדיין לא היה לי אף פעם ריח לא נעים...
כמה זמן אחריות? שנה או שנתיים?
כי עכשיו יש בKSP מבצע על S7 ב3549!!! אבל שנה אחריות.. בעוד במקומות אחרים האחריות היא שנתיים..
עדיין שווה??​

למען שמו

משתמש פעיל
כמה זמן אחריות? שנה או שנתיים?
כי עכשיו יש בKSP מבצע על S7 ב3549!!! אבל שנה אחריות.. בעוד במקומות אחרים האחריות היא שנתיים..
עדיין שווה??​
תבדקי אצל לוינגר בבני ברק כמה עולה
המחיר בערך אותו הדבר ושנתיים אחריות

מתענינת.

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה ----
אם החלטתי לקנות.
איפה אני קונה הכי זול בעברית?
ראיתי ב 4050. אחריות לשנתיים.
זה לא מוגזם ???

להבנתי ב 7 יש חיטוי מים למים המלכולכים וכן יבוש למברשת כך שלא צריך להוציא ליבוש
שאלו יתורנות משמעותיים כי זה אומר שדורש פחות תחזוק (שהז משו שצינו הרבה על טינקו..)
מישהי עם S7 יכולה לאמת?

למען שמו

משתמש פעיל
להבנתי ב 7 יש חיטוי מים למים המלכולכים וכן יבוש למברשת כך שלא צריך להוציא ליבוש
שאלו יתורנות משמעותיים כי זה אומר שדורש פחות תחזוק (שהז משו שצינו הרבה על טינקו..)
מישהי עם S7 יכולה לאמת?
החיטוי הוא למים הנקיים ולא המלוכלכים.
לגבי הייבוש זה נכון.
אני לא מוציאה את המברשת לייבוש ויש ריח חלש של עובש.
אני משתמשת עם חומר שיש לו ריח חזק אז הוא מעלים מאד מהר את הריח הרע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה