just in time

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
לקח לי כמה שניות עד שתפסתי.
רעיון טוב!

זעליג_GP

משתמש צעיר
חמוד.

לא נעים לי לעשות את העבודה המלוכלכת, אבל בכדי לשמור על יעילות הפורום, אנחנו חייבים לשמור על התקנות שנכתבו עם מחשבה רבה.

אחד התקנות היא, לא להעלות דוגמאות של פרסום ללא כיתוב מצורף על מה מה מסתתר מאחורי הרעיון ומה אנחנו יכולים ללמוד מזה.
דוגמאות פרסומת מעניינות יש אלפים, ולא עבורם נוצר הפורום, אותם תוכלו למצוא בכל פורום של פאני קליפס וכדו'. אנחנו מעוניינים ללמוד כאן לא להנות.

ומכאן תצא הקריאה לכל מצטרף, לעיין היטב במטרה ובתקנון.

בתודה ובהערכה.
זעליג

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
צודק קיבלתי!
אבל דווקא פרסומת זו מדברת בעד עצמה... זה שצריך שניה מחשבה בשביל לקלוט זה כל היופי בה.

זעליג_GP

משתמש צעיר
אם הפרסומת מדברת בעד עצמה אז פשוט תגדיר אותה במילים,
איך העיקרון שלה יכולה לבוא לי לשימוש, מה יש לי לחקות שם כשאני יעצב פרסומת

אני דווקא מתקשה בה :)
אהבתי את הרעיון, אבל היא לא תעזור לי, אם אתה לא תעזור לי להבין איך...

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אהבתי.
מאוד.
איזו מקוריות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה