4 ילדים ברכב קטן

• פותח הנושא some
  • פורסם בתאריך

יוגורט

משתמש מקצוען
מצד שני, כמו שאתם שואלים 'מתי פעם אחרונה עצר אתכם שוטר', כך אפשר לשאול 'מתי אי פעם, אם בכלל, עשיתם תאונה
א. נכון, אבל עד שחוששים לקנס ולנק' שיחששו לדברים החשובים.
ב. תבדוק בחברות הביטוח כמה תביעות על תאונות יש
ג. כל נהג נודע מכמה "כמעט תאונות" הוא ניצל...

פרקטית

משתמש מקצוען
אולי תחכימו אותי מה ההבדל בעלויות בין רכב קטן לגדול?

יוגורט

משתמש מקצוען
אולי תחכימו אותי מה ההבדל בעלויות בין רכב קטן לגדול?
רכב גדול עולה יותר, אבל בעיקר שותה יותר דלק ובאופן משמעותי.
אנחנו עשינו גז, ויוצא לנו לנסוע יותר זול מאוטובוס...
יש כאלו שעשו גז והתחיל ברכב בעיות (צריך בזה מזל)

moshe128

משתמש חדש
א. אסור לחגור שני ילדים בחגורה אחת מבחינה חוקית.
ב. כל ילד חיב בוסטר בנפרד.
ג. שוטר תנועה הגר בשכנותי אמר לי שאפשר לשים במקום בוסטר כרית מתאימה בגודלה. (שוטרים אחרים לא הסכימו)
ד. אותו שוטר אמר לי שאפשר להתקין ברכב חגורה נוספת בספסל האחורי, בתנאי שברשיון הרכב לא רשום כמה מקומות יש ברכב חוץ מהנהג.
אני אישית עשיתי זאת, עצר אותי שוטר שבדק את הספסל האחורי, ולא נתן לי דו"ח.
אשמח לדעת איפה הוספת חגורה. אני גם גר בצפון ומחפש די בדחיפות איפה לעשות (אפשר בפרטי אם אתה מעדיף)

noam1

משתמש מקצוען
איפה אני יכולה לקרוא חוקים עדכניים?
גם השוטרים לא מכירים את כל החוקים בע"פ וכשהם נותנים דוח הם לא מחפשים את החוק המתאים לעבריה ובפרא שחלקם בקושי יודעים לקרוא....

יש חוק אחד שעליו הם יכולים לבסס כל עבירה וזה מה שהם כותבים (אם הם יודעים לכתוב)

סעיף 62 לפקודת התעבורה,
נוהג רכב בדרך בקלות ראש, או ברשלנות, או במהירות שיש בה בנסיבות המקרה סכנה לציבור, אף אם היא פחותה מן המהירות המקסימלית שנקבעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה