עזרה תשלומי ביטוח לאומי

ברוך2020

משתמש צעיר
בבקשה ממכם, אני בחור ישיבה וביטוח לאומי גבו ממני כמעט את כל הכסף שלי כי היה לי חוב מהרבה זמן משהו יודע מה אני יכול לעשות אני ממש במצב......

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ישראלי בנשמה

משתמש פעיל
אתה מתכוון שעשו לך עיקול לחשבון?
פשוט תסדיר את התשלום לביטוח ואולי גם תשלם קנס
והכל יחזור על מקומו

ברוך2020

משתמש צעיר
הם אומרים לי אל תגיע אי אפשר להסתדר על תשלומים כשכבר גבו, מה אני יכול לעשות,

רצוני לעשות רצונך

משתמש מקצוען
להתחיל לשלם מיד חובות,אח"כ הביטוח לאומי מעקלים את החשבון
לחבר שלי חוב 10 אלף לביטוח לאומי..
כשמשלמים דרך האתר הם נותנים אופציה להוריד את הריביות.
לבעלי היה חוב (לא עד כדי כך גדול...) והם השאירו לנו לשלם רק את הקרן.

ברוך2020

משתמש צעיר
הם הורידו ריביות רק שאני הייתי רוצה בתשלומין כי אני ממש צריך את הכסף עכשיו
וזה אמרו לי בטלפון אל תבוא אין מה לדבר אנחנו לא מחזירים כסף

שכויח

משתמש מקצוען
אם אתה לומד בישיבה לך למשרדי הישיבה ותבקש להם אישור תלמיד ובקש להם לציין שאתה לומד או למדת בישיבה בין התאריכים שאז נהיית בן 18 עד עכשיו זה מוריד הרבה מהחוב
חשוב לציין שעל הדף האישור יצרפו את מספר העמותה של הישיבה
האישור מוריד יותר כ-70 % מחוב מנסיון האישי

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתה לומד בישיבה לך למשרדי הישיבה ותבקש להם אישור תלמיד ובקש להם לציין שאתה לומד או למדת בישיבה בין התאריכים שאז נהיית בן 18 עד עכשיו זה מוריד הרבה מהחוב
חבל שלא ידעתי :( כבר 6 שנים שאנחנו משלמים חוב של 11 אלף לביטוח לאומי בתשלומים רבים.......

לארג'

משתמש מקצוען
לא הבנתי יורידו חוב או ריבית? ולמה?

ככר השוק

משתמש מקצוען

חבל שלא ידעתי :( כבר 6 שנים שאנחנו משלמים חוב של 11 אלף לביטוח לאומי בתשלומים רבים.......
זה מוריד את העלות לחודש בחודשים בהם למד בישיבה, וכן את השנה שמקבילה לכיתה י"ב שעליה לא משלמים וממילא את החוב. זה לא מוריד סתם חוב.
אם לא חישבו את החישוב לפי תלמיד ישיבה, אפשר להביא אישור בדיעבד והחוב יורד גם אם אתם עדיין משלמים.
בט"ל לא מכיר בכל אישורי הלימודים לצורך כיתה י"ב. צריך לברר.

שכויח

משתמש מקצוען
זה מוריד את העלות לחודש בחודשים בהם למד בישיבה, וכן את השנה שמקבילה לכיתה י"ב שעליה לא משלמים וממילא את החוב. זה לא מוריד סתם חוב.
אם לא חישבו את החישוב לפי תלמיד ישיבה, אפשר להביא אישור בדיעבד והחוב יורד גם אם אתם עדיין משלמים.
בט"ל לא מכיר בכל אישורי הלימודים לצורך כיתה י"ב. צריך לברר.
לאברך אפשר להביא הכולל {דתות} וזה תקף עד שאתה יוצא לעבוד

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
את הריביות הם מורידים בקלות , צריך פשוט לבקש - אפשר גם בטלפון , ואת החוב עצמו מגיעים אתם להסדר תשלום בפריסה לפי רצונכם ,.

איזדרכת

משתמש פעיל
בוודאי שיש מה לנסות, אולי תגיע לביטוח לאומי לסניף בעצמו, כן, גם לבעלי גבו מהחשבון סכום גדול, הוא הגיע וסידר את לתשלומים והוריד את הריביות. ב"ה גמרנו לשלם כבר.
וכן, הורים- אנא דאגו לביטוח לאומי של הבן לפני החתונה, מאוד מעצבן לקבל כזה חוב ענק פתאום לתשלום.

ברוך2020

משתמש צעיר
אף אחד לא הבין אותי, הביטוח לאומי כבר גבו ממני את הכסף ואומרים שאין מה לדבר על תשלומים והשאלה זה
א) אם יש מה להגיע לשם לנסות להידבר שכן יעשו לי בתשלומים
ב) אם הייתי רשום שם כל הזמן בתור בחור ישיבה אז האם עדיין יעזור להביא אישורי תלמיד בשביל שיורידו מהחוב או לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה