תצוגה של קבצי אדובי בסייר קבצים

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אשמח אם מישהו כאן יוכל לעזור לי, איך אפשר להגדיר במחשב אפשרות צפייה בקבצים של אדובי וכדו' בסייר קבצים (ללא שום תוכנה) ע"י תמונות ממוזערות כמו שרואים קובץ תמונה רגילה.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אשמח אם מישהו כאן יוכל לעזור לי, איך אפשר להגדיר במחשב אפשרות צפייה בקבצים של אדובי וכדו' בסייר קבצים (ללא שום תוכנה) ע"י תמונות ממוזערות כמו שרואים קובץ תמונה רגילה.

לקוח יקר.
תוכל לפנות אלי ואתקין לך פלגין קטן שעושה זאת.
ללא תשלום כמובן.
:)

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
לקוח יקר.
תוכל לפנות אלי ואתקין לך פלגין קטן שעושה זאת.
ללא תשלום כמובן.
:)
במחשב שקניתי אצלך זה מותקן, רציתי את זה על המחשב שני,
לא ידעתי שזה תוכנה, חשבתי שזה הגדרה כמו ב- PDF.

בהזדמנות זאת רציתי להמליץ על @aridesk התותח, טכנאי מסור ואדיב, שעושה עבודה יסודית ומקצועית עם שירות הכי טוב שהכרתי, אפילו בפרוג...

Yeshivish

משתמש פעיל
Adobe Bridge

תוכנה מדהימה ומהירה גם לסידור תיקיית תמונות רגילות.
רק צריך להגדיר את התצוגה של האייטמים בגודל הרצוי,
ואיכסון במטמון של התיקיות הנצרכות (כלומר של התצוגה המקדימה שלהם) כדי שיפתח במהירות.
וזהו. אני משתמש כבר שנים ומרוצה עד הגג.

אגב
למיטב הבנתי בתוכנה זו משתמשים בעיקר כדי לסנכרן בין תוכנות אדובי.
לדוג': פתחתי קובץ ועשיתי שינוי באילוס ושמירת שינויים -
אני רואה את הקובץ המעודכן בתצוגת - Adobe Bridge גם בלי לסגור.
כעת אפתח אותו באקרובט שינויים ושמור וחוזר חלילה.
(יש עוד משהו בדיוק בשביל זה בתוך התוכנות: Libraries)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה