התייעצות תמחור התקנת חשמל

אלי 999

משתמש צעיר
שלום וברכה
התקנתי למישהו 5 שקעים ו6 גופי תאורה (פס מוגן מים (מה שנפוץ בסוכות)) פלוס מתג לכיבוי והדלקה עם בערך 45 מטר חוט ירוק עם תעלות לבנות חיצוניות (כמובן קופסאות חיבורים)
אני רוצה לדעת איך מתמחרים את זה
תודה רבה

משה 05276

משתמש מקצוען
שלום וברכה
התקנתי למישהו 5 שקעים ו6 גופי תאורה (פס מוגן מים (מה שנפוץ בסוכות)) פלוס מתג לכיבוי והדלקה עם בערך 45 מטר חוט ירוק עם תעלות לבנות חיצוניות (כמובן קופסאות חיבורים)
אני רוצה לדעת איך מתמחרים את זה
תודה רבה
כ 3500 ש"ח
כל שקע 200
כל גוף תאורה 300
מתג 100
חומרים כ600

אלי 999

משתמש צעיר
סתם סקרנות... האם אתה ירוק בתחום. והאם אתה לוקח אחריות?
מה זה ירוק?
ובהחלט יש לי אחריות על העבודה שלי.
כ 3500 ש"ח
כל שקע 200
כל גוף תאורה 300
מתג 100
חומרים כ600
על הגופי תאורה 300 זה נראה לי יקר (זה הגופים הפשוטים שמוכרים לפני סוכות)
על החומר דייקת!!

משה 05276

משתמש מקצוען
מה זה ירוק?
ירוק = חדש בתחום
ובהחלט יש לי אחריות על העבודה שלי.
מה זה אחריות למדת את המקצוע
אז 250
זמן וידע וידיים טובות = כסף
על החומר דייקת!!
אני מכיר את השוק קצת

בהצלחה

ארי62

משתמש פעיל
יפה. כל אחד אמור לקחת כמה שזה משתלם לו. אתה אמור להרגיש את השוק, אבל עדיין לא להפריז רק בגלל שבמישהו אחר לוקח כך.זאת דעתי.
לדעתי יש כאן כפל תמחור אם מתמחרים את הלד הזה כתקנה + השקע, כי במובן מסויים השקע הוא תחליף לחיווט רגיל של גוף תאורה.ועל 2 ברגים שחיברת אותו לפרגולה אתה לא לוקח 300, נכון?

משה 05276

משתמש מקצוען
יפה. כל אחד אמור לקחת כמה שזה משתלם לו. אתה אמור להרגיש את השוק, אבל עדיין לא להפריז רק בגלל שבמישהו אחר לוקח כך.זאת דעתי.
לדעתי יש כאן כפל תמחור אם מתמחרים את הלד הזה כתקנה + השקע, כי במובן מסויים השקע הוא תחליף לחיווט רגיל של גוף תאורה.ועל 2 ברגים שחיברת אותו לפרגולה אתה לא לוקח 300, נכון?
על זה כבר אמר
נראה לי מדי מעט ביחס לשעות עבודה
והוא צודק אתה כנראה לא מכיר את השוק
החישוב שכתבתי הוא גס לחישוב כמה לקחת
התקנת פלורוסנט זה גם קל אבל עולה 300 ש"ח

אלי 999

משתמש צעיר

אלי 999

משתמש צעיר
התאורה לא קשור לשקעים לתאורה יש קפסת חיבורים
וחוץ מי זה יש את השקעים על הקיר
בהצלחה
המלצה שלי לך תלמד את זה רישמי
תודה
זה אכן התוכנית שלי....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה