למסירה תמונה מעוצבת יפהפיה לתלייה בבית חינם - עם המשפט "הדבר הכי גדול בעולם זה לעשות טובה למישהו אחר"

עיצבתי לאחרונה 3 תמונות עם הכיתוב "הדבר הכי גדול בעולם זה לעשות טובה למישהו אחר" *
אם מישהו מעוניין להדפיס - בשמחה רבה. מצו"ב.
אם יהיה לי זמן - אשתדל לערוך שינויים קלים לבקשת החפצים בכך בל"נ

(*מדבריו של האדמו"ר מפסיאצנא, כידוע מסיפורו של קרבליבך ומשירו של רזאל; מקביל מאוד למשפט המפורסם של מרן הגר"ח מוואלוז'ין, מה שכתב בנו, שאביו היה נוהג להוכיח אותו תמיד על שאינו משתתף מספיק בצערם של אחרים, כי "האדם לא נברא אלא להועיל לאחריני" ותו לא, ויש להאריך ואכמ"ל).

קבצים מצורפים

• לעשות טובה למישהו אחר1.pdf
    13.5 MB · צפיות: 199
  • לעשות טובה למישהו אחר2.pdf
    KB 967.4 · צפיות: 136
  • לעשות טובה למישהו אחר3.pdf
    4.3 MB · צפיות: 155

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
מהמם
מצרפת את השיר המרגש של אהרון רזאל, שהפזמון הוא המילים הללו:

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
עיצבתי לאחרונה 3 תמונות עם הכיתוב "הדבר הכי גדול בעולם זה לעשות טובה למישהו אחר" *
אם מישהו מעוניין להדפיס - בשמחה רבה. מצו"ב.
אם יהיה לי זמן - אשתדל לערוך שינויים קלים לבקשת החפצים בכך בל"נ

(*מדבריו של האדמו"ר מפסיאצנא, כידוע מסיפורו של קרבליבך ומשירו של רזאל; מקביל מאוד למשפט המפורסם של מרן הגר"ח מוואלוז'ין, מה שכתב בנו, שאביו היה נוהג להוכיח אותו תמיד על שאינו משתתף מספיק בצערם של אחרים, כי "האדם לא נברא אלא להועיל לאחריני" ותו לא, ויש להאריך ואכמ"ל)
זה פשוט מדהים,
אשמח לקבל את זה בקובץ PNG

אפשר לקבל את מס' 3 בתמונה ולא בפי די אף?

אשמח לקבל את זה בקובץ PNG
ואוו מתנצל, רק עכשיו ראיתי שבהודעה הקודמת ששלחתי משום מה לא צורפו הקבצים של ה-JPG. מצרף אותם עכשיו. מקווה שזה מספיק, אם רוצים כאן בצורה אחרת תגידו ואעלה בהמשך בל"נ ובשמחה.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
ואוו מתנצל, רק עכשיו ראיתי שבהודעה הקודמת ששלחתי משום מה לא צורפו הקבצים של ה-JPG. מצרף אותם עכשיו. מקווה שזה מספיק, אם רוצים כאן בצורה אחרת תגידו ואעלה בהמשך בל"נ ובשמחה.
גם עכשיו לא עלה

מתנצל, אני מנסה להעלות ולא מצליח
כנראה אני צריך אינטרנט יותר מהיר בשביל זה.
משער שזה לא מסובך לפרמט את הקובץ פי די אף לתמונה...
אם מישהו יוכל לעשות את זה, אודה לו מאוד בשם כל הנ"ל
בל"נ אנסה שוב בעצמי יותר מאוחר

קושקוש

משתמש... תחליטו אתם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מיוחד מאד!!!
מדהים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה