מידע שימושי תחבורה ציבורית במלחמה

didi avni

משתמש חדש
כתושב מודיעין עילית , מעניין אותי מאוד למה אתמול במוצאי שמחת תורה לא ראו שום אוטובוס של קווים ולעומת זאת האוטובוסים של מטרופולין וסופרבוס ביצעו נסיעות. זה נראה כאילו יש לקווים עובד מיוחד שמשלמים לו שיעמוד הכן מתי לא חייבים לבצע נסיעות (גם בקורונה הם הקדימו את כל החברות האחרות בציות המיידי להוראות)

סומך

משתמש רשום
כתושב מודיעין עילית , מעניין אותי מאוד למה אתמול במוצאי שמחת תורה לא ראו שום אוטובוס של קווים ולעומת זאת האוטובוסים של מטרופולין וסופרבוס ביצעו נסיעות. זה נראה כאילו יש לקווים עובד מיוחד שמשלמים לו שיעמוד הכן מתי לא חייבים לבצע נסיעות (גם בקורונה הם הקדימו את כל החברות האחרות בציות המיידי להוראות)
אין הוראות!
החברות מנצלות את המצב המעורפל ולא מוציאות אוטובוסים.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אחוז גבוה מהעובדים של קווים הם ערבים

לוליין

משתמש רשום
משהו יודע מה עם תנופה?
אני גם אשמח לדעת אם קו 617 מבית שמש לירושלים אמור לעבוד מחר בבוקר ובאיזה תדירות,
התברר לי שאני אמורה לעבוד מחר ולא רוצה להיתקע בירושלים וחוץ מזה שממש רועדת מפחד.. מעדיפה שלא,
יש למישהו מידע??
במרכז מידע ארצי אומרים להתקשר רק מחר בבוקר
אולי מישהו יודע מה היה היום?

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אני גם אשמח לדעת אם קו 617 מבית שמש לירושלים אמור לעבוד מחר בבוקר ובאיזה תדירות,
התברר לי שאני אמורה לעבוד מחר ולא רוצה להיתקע בירושלים וחוץ מזה שממש רועדת מפחד.. מעדיפה שלא,
יש למישהו מידע??
יש משהו בירושלים?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
יש למישהו מידע??
יש לברר אצל חברת תנופה בעצמם *8797

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היום בבית שמש, תחבורה פנימית היה גרוע.

חיכינו לאוטובוס פנימי למעלה משעה וחצי! והמון אנשים נשארו בתחנות כי לא היה מקום לעלות

lotr

משתמש מקצוען
בתנופה לא יודעים לומר אם יש מחר אוטובוסים, אומרים שצריך להתקשר מחר

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
בביתר שלחו הודעות שיש קו 1 ממחר כל 20 דקות, ועוד שנים שלושה קוים פנימיים כל חצי שעה.
קו אחד מא' לירושלים כל חצי שעה, קו אחד מב' לירושלים כל חצי שעה, קו להר נוף כל שעה.
קו לבי"ש ביג כרגיל, קו לבני ברק וק"ס וק"ג נ"ל פעם בשעה.
כל זה מזיכרון. לא לסמוך עלי.
להתקשר לטלפון: 0732067773

יד2

משתמש מקצוען
מודיעין עילית

החל מיום שני כ"ד תשרי 09/10 כל מערך התחבורה הציבורית יפעל במתכונת חירום, ויצטמצם למינימום קווים ונסיעות

להלן הקווים שיפעלו:

קווים 1,5,6 יפעלו בתדירות של כל חצי שעה.

קווים 11 ו- 15 יפעלו כרגיל.

קווים 200 ו- 300 – יפעלו בתדירות של כל חצי שעה.

קווים 881,885 – יפעלו בלו"ז מיוחד.

שאר הקווים אינם פועלים

ניתן יהיה להתעדכן בלוחות הזמנים החל מיום שני בבוקר במענה הממוחשב ב *2060 או באתר קווים.

קבצים מצורפים

• זמני נסיעות חרום - מלחמה - מודיעין עילית.pdf
    KB 244.9 · צפיות: 303

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ה_משרד_התחברוה_פרסם_מספרי_טלפון_של_מפעילי_התחבורה_לברור_על_זמינו_ת_אוטובוסים.jpeg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה