דרוש מידע תאונה -ביטוח ערבי מה עושים???

שולם 69732

משתמש רשום
ערבי נכנס לי ברכב מאחור וגרם לנזק משמעותי.
החליף איתי פרטים, רישיון ישראלי, ורכב ישראלי (לוחית צהובה)
הודה באשמה (טען שהחליק...) ואמר לי אל תדאג יש לי ביטוח..
אלא שהביטוח הוא של חברה ערבית לא מוכרת.
אין לי ביטוח מקיף, והסוכן ביטוח שלי אמר שהוא לא מתעסק עם חברה כזאת.
יש למישהו מידע האם בכל אופן יש אפשרות לתבוע, או מידע על מישהו שמתעסק בכאלה תביעות?
אשמח לכל מידע.

פונקציונלית

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למישהו מידע האם בכל אופן יש אפשרות לתבוע, או מידע על מישהו שמתעסק בכאלה תביעות?
אשמח לכל מידע.
קרה לנו אותו מקרה היה תיעוד מצולם
בסוף לקחנו איזה פועל ערבי שהכרנו וגר בחברון, הוא הלך למשרדים של חברת הביטוח והוציא את זה דיי בקלות.

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
תשמע, אני היה לי תאונה ה' ישמור עם משאית... חברה ערבית וכו' ועד היום שנתיים אחרי עוד לא ראיתי את הכסף היה בלאגן שלם לא היה לו ביטוח וממש סיפור מורכב העיקר שניצלתי בנס גלוי ממש לאחר פניה לעו"ד ובתי משפט וכו' יש פשרה... ואולי נקבל בימים הקרובים משהו בעז"ה.
מה שאני רוצה לומר לך דבר ראשון: תבדוק אם יש הסרטה זה לפעמים קריטי... דבר שני: שיהיה הודאה מול חברת הביטוח. דבר שלישי: לא פחות חשוב תתקשר אליו ותקליט אותו מודה בתאונה!!!
ובאמת אני לא מצליח להבין את הסוכן ביטוח שלך, לא נראה לי שהוא יכול לומר דבר כזה (אולי כן...)
בכל מצב אל תשקוט על השמרים תטפל במלא המרץ ושה' יתן לך סיעתא דשמיא ויציל אותנו מכל פגעים ומכל סוגי תאונות הדרכים.
דרך אגב אם אתה תרצה יש שמאי רכב מאוד מאוד טוב מאזור המרכז.

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
לנו היה סיפור עם נהג ערבי (לא יודעת איזה ביטוח היה לו)
בסוף הגענו לבית המשפט
וזכנו

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מזתומרת הסוכן לא עובד עם חברה כזו? זה החברת ביטוח שלך אמורה להתעסק עם הסיפור לא?
מתקשרים לחברה שאתה מבוטח בה אומרים להם נכנס בי רכב זה וזה נהג זה וזה ושיסתדרו איתו לא? או שזה רק כשיש מקיף? אבל אם זה רק כשיש מקיף אז למה לא עולה הפרמיה?:unsure:
נשמע לי מוזר

דוּבי

משתמש מקצוען
אשמח לכל מידע.
קודם כל יש לך הקלטה או הוכחה של ההודאה?
ואם יש לך את כל הפרטים אז מה הבעיה לתבוע עם עו"ד
ואם יש לך עד, אז בכלל.
אין סיכוי שלא תזכה
ומה זאת אומרת לא מתעסק עם כזו חברה
ואם מישהו בלי ביטוח נכנס בך אז הוא לא תובע את הפוגע?

שולם 69732

משתמש רשום
מזתומרת הסוכן לא עובד עם חברה כזו? זה החברת ביטוח שלך אמורה להתעסק עם הסיפור לא?
מתקשרים לחברה שאתה מבוטח בה אומרים להם נכנס בי רכב זה וזה נהג זה וזה ושיסתדרו איתו לא? או שזה רק כשיש מקיף?
זהו שזה רק כשיש מקיף, אבל בלי מקיף הוא לא חייב לי כלום, רק שהוא מסכים בתור שרות לעזור לי, אבל כשזה חברה ערבית הוא לא מתעסק, אם היה לי מקיף הוא היה תובע את הפוליסה שלי ואז הביטוח עצמו היה מתעסק עם זה. (ולכן כנראה לא עולה הפרמיה)

שולם 69732

משתמש רשום
קודם כל יש לך הקלטה או הוכחה של ההודאה?
ואם יש לך את כל הפרטים אז מה הבעיה לתבוע עם עו"ד
ואם יש לך עד, אז בכלל.
אין סיכוי שלא תזכה
אין לי הקלטה, אבל הזמנתי משטרה והוא אמר לשוטר שהוא החליק...
השאלה אם זה מתועד ואם אפשר להוציא דבר כזה?
ומה זאת אומרת לא מתעסק עם כזו חברה
ואם מישהו בלי ביטוח נכנס בך אז הוא לא תובע את הפוגע?
אם אין לך מקיף, כנראה שלא...

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
זה נקרא תיעוד אירוע מאוד כדאי שתפנה לתחנת המשטרה האזורית שזה קרה זה יכול אוד לעזור ועל אחת כמה וכמה אם יש תיעוד ממצלמת השוטר
וכמו שכבר כתבתי צלצל אליו ותקליט, אל תהסס רק תכין את השיחה טוב קודם כמו אתה זוכר שבתאריך זה וזה אתה נכנסת ברכב זה וזה וכו'
ובאמת כדאי לפנות לעו'ד אולי.
בהצלחה

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
היה לנו מקרה כזה.
הלקוח שלנו היה ערבי וגם הפוגע היה ערבי.
אנחנו באמת לא מתעסקים עם חברות ערביות.
אבל הוא פנה למוסך ברמלה והוא טיפל לו גם בתביעה.
הרבה מאוד מוסכים מטפלים בתביעות כלפי צד ג.
תבדקו עם מוסך אמין שאתם סומכים עליו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה