עיניים שעורה בעין

ד. מ.

משתמש פעיל
אגב, אפי' שלי עזר סינטומיצין באתר של כללית כתוב "לא מומלץ למרוח משחות המכילות רק אנטיביוטיקה כמו טוברקס או סינטומיצין משום שהמחלה במהותה, כאמור, אינה זיהומית. נוסף על כך, אנשים רבים רגישים למשחות האלה (בעיקר לסינטומיצין) ועלולים לפתח תגובה אלרגית מקומית"
והטיפול המומלץ שם הוא "קומפרסים לעין: הנחת קומפרסים חמים על הבליטה. הקומפרסים מסייעים לרכך את הבלוטה המודלקת ולשחרר ממנה את ההפרשה.
איך מכינים את הקומפרסים? טובלים מגבת או גזה במים חמים (שימו לב שהמים אינם חמים מדי כדי לא לקבל כווייה) ומעסים את המקום הכואב. אפשר להניח את הקומפרסים כמה פעמים ביום.
לחלופין אפשר להניח על העין ביצה קשה חמה (עטופה במגבת או בגזה ולא ישירות, כדי לא לקבל כווייה) ולעסות באמצעותה את האזור הכואב בעדינות.
לא מומלץ לשים תיון על העין מאחר שחומרי הצבע שבתה עלולים לצבוע רקמות בעין"

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
אגב, אפי' שלי עזר סינטומיצין באתר של כללית כתוב "לא מומלץ למרוח משחות המכילות רק אנטיביוטיקה כמו טוברקס או סינטומיצין משום שהמחלה במהותה, כאמור, אינה זיהומית. נוסף על כך, אנשים רבים רגישים למשחות האלה (בעיקר לסינטומיצין) ועלולים לפתח תגובה אלרגית מקומית"
והטיפול המומלץ שם הוא "קומפרסים לעין: הנחת קומפרסים חמים על הבליטה. הקומפרסים מסייעים לרכך את הבלוטה המודלקת ולשחרר ממנה את ההפרשה.
איך מכינים את הקומפרסים? טובלים מגבת או גזה במים חמים (שימו לב שהמים אינם חמים מדי כדי לא לקבל כווייה) ומעסים את המקום הכואב. אפשר להניח את הקומפרסים כמה פעמים ביום.
לחלופין אפשר להניח על העין ביצה קשה חמה (עטופה במגבת או בגזה ולא ישירות, כדי לא לקבל כווייה) ולעסות באמצעותה את האזור הכואב בעדינות.
לא מומלץ לשים תיון על העין מאחר שחומרי הצבע שבתה עלולים לצבוע רקמות בעין"
תודה!!

נחמה למה

משתמש פעיל
@הודיה יצחק
נעים להכיר, סינון חדש של נטפרי...
אבל, שימי לב:
באמצעות שתי לחיצות נפתחת הגדלה צדדית, בה נפתחות התמונות המסוננות (כרגיל...)
לדוג'
1715623545708.png

בהצלחה!

רואה את A

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש מגבונים מיוחדים לחיטוי העין של ד"ר פישר שעוזר פלאים .אנחנו קנינו את זה בבית מרקחת .
רפואה שלמה!

אודיה שלו

משתמש רשום
לא קראתי הכל, אבל מנסיון חליטות בבונג עוזרות מאוד!!! לחלוט 10-15 דקות, לקרר לטמפרטורת החדר, לספוג צמר גפן בתה ולטפטף לענייים כמו טיפות עיניים וכן להניח על העין, רצוי להשאר עם זה עוזר פלאים!

c..b.

משתמש רשום
אני שמתי חלב אם.
נכון שזה מגעיל במיוחד שזה לא היה שלי אבל תכלס זה עזר
לא באופן מושלם אבל כן עד שהגעתי לרופא היה בדיוק חול המועד ולא הצלחתי לתפוס תור
בקיצור.......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה