התייעצות שמירת הריון-ביטוח לאומי

מנחם ט

משתמש רשום
רופא נכון-זה רופאים גדולים שיושבים בוועדות...
ושווה לשם על פגישה ח״פ 500 ש״ח וישר מאשרים......

לא צריך לבקש כל חודש מחדש
הרופא מאשר עד הלידה
בדרך כלל ביטוח לאומי מאשר ל100 יום בערך עד שבוע 23-25
ואחרי זה ממלאים שוב ומאשרים עד הלידה....

שמות של רופאים בפרטי...
יש אפשרות לשלוח לי הודעה לגבי הרופאים, אין לי אפשרות לשלוח אליך.
תודה מראש

בערלי

משתמש חדש
מנסיון של החודש האחרון הגשנו שמירה על סימפיוליזיס ל 2 עובדות .לעובדת אחת אישרו משבוע 20 והלאה.
לעובדת אחרת דחו . בררתי בביטוח לאומי אמרו שהאורטופד לא כתב מספיק חזק אחרי שהרופא מילא שוב את הטופס אישרו לה ( גם תלוי מאד בסביבת העבודה )

בערלי

משתמש חדש
לפי הידוע לי רופא תעסוקתי לא מועיל לשמירת הריון רק מומחה בתחום לדוג' אורטופד כלי דם

וואו רעיון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
@ מנחם ט
באיזה עיר מדובר?
יש מקומות שביטוח לאומי מאוד קל ויש מקומות בדיוק הפוך....

הצפונית והדרומית

משתמש רשום
רופא נכון-זה רופאים גדולים שיושבים בוועדות...
ושווה לשם על פגישה ח״פ 500 ש״ח וישר מאשרים......

לא צריך לבקש כל חודש מחדש
הרופא מאשר עד הלידה
בדרך כלל ביטוח לאומי מאשר ל100 יום בערך עד שבוע 23-25
ואחרי זה ממלאים שוב ומאשרים עד הלידה....

שמות של רופאים בפרטי...
אשמח לשמוע על שם של רופא כזה

פ. הלר

משתמש פעיל
בטוחה שיש כפל מבצעים? אפשר לבקש משניהם?
מבחינת חוקי ביטוח לאומי - אי אפשר.
מבחינת קרן הפנסיה - אפשר.
בפועל רובן תובעות את שני המקורות ואין עם זה בעיות. (מתחילים עם ביטוח לאומי, ורק אחרי שנה שנתיים לוקחים גם מקרן הפנסיה).
לחילופין - בכל תביעה של אובדן כושר עבודה (אכ"ע) מקרן הפנסיה, העמית/ה יקבל תשלום קצבה + הקרן משלמת במקומו את ההפקדות לקרן בתקופת האכ"ע (קוראים לזה 'שחרור).
במקרים של שמירת היריון יש אפשרות לבקש מקרן הפנסיה לא לקבל תשלום קצבה אלא רק שחרור, ואז אין בעיה גם מהצד של ביטוח לאומי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה