התייעצות שמירת הריון-ביטוח לאומי

קיויתי ה'

משתמש חדש
האם למי שאושר בפעמים הקודמות שמירת הריון
זה אומר שגם יאשרו הלאה
או כל פעם הם דנים מחדש?

נעמה CPA

משתמש מקצוען
נראה לי שזה תלוי במצב ובנסיבות הרפואיות
אני יודעת שלגיסתי שהיה לה פעם סיפור מאוד מאוד מורכב
תמיד מאשרים מיד בגלל היסטוריה רפואית קשה שחוששים שתחזור

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
מאד תלוי הסיבה-
האם ההיסטוריה הרפואית משליכה הלאה או לא
האם הסיבה לשמירה היא בגלל לשמור על האם או על העובר?

סימבה.

משתמש פעיל
כל הריון מחדש,
לאשתי אישרו רק בראשון את הכל, בשני רק חצי, ובשלישי כלום, למרות שבכל בבריונות הרופאת נשים שלה אמרה לה שאסור לה לעבוד

גימפל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הרופא אישר לי שמירת הריון ואני עובדת ב2 עבודות כאשר בעבודה השניה אני עובדת רק 3 חדשים
האם אקבל גם עליו מביטוח לאומי?

פ. הלר

משתמש פעיל
@גימפל
את מודעת לכך שאם זו שמירת היריון לתקופה של לפחות 91 ימים, את זכאית לתבוע גם את קרן הפנסיה שלך?

איזה שם?

משתמש מקצוען
כל הריון מחדש,
לאשתי אישרו רק בראשון את הכל, בשני רק חצי, ובשלישי כלום, למרות שבכל בבריונות הרופאת נשים שלה אמרה לה שאסור לה לעבוד
אפשר להביא מסמכים נוספים מלבד המלצת ר נשים כגון נוירולוג -מיגרנה , אוטופד -כאבי שלד וכירורג- ורידים וכו

גימפל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הכל תלוי במצב רוח של הרופא נשים מביטוח לאומי......

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שואלת בשביל חברה
כמה סיכוים יש שיאשרו לה שמירת הריון בגלל דימומים שלא מפסיקים ובגלל שליה נמוכה?

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סיכוי טוב אם הרופאת נשים תכתוב מכתב חזק- משום מה אין להם חשק מיוחד
הרופא נשים לא ציין לה משהו מיוחד הוא כתב לה בסיבת שמירה עקב דימומים שלא מפסיקים
היא כבר בבית חודשיים (שבמהלכם גם הייתה אצל רופא מומחה להריון בסיכון וגם במיון) כאשר כל פעם הרופא נותן לה ימי מחלה עד שלפני שבוע נתן לה אישור שמירה
בשחרור מהמיון בסיכום כתבו לה שהיא צריכה מנוחה עקב הפלה מאיימת
יש לה מה לצרף את כל הטפסים מכל הרופאים ומהמיון או שזה סתם מזיק?

איזה שם?

משתמש מקצוען
הרופא נשים לא ציין לה משהו מיוחד הוא כתב לה בסיבת שמירה עקב דימומים שלא מפסיקים
היא כבר בבית חודשיים (שבמהלכם גם הייתה אצל רופא מומחה להריון בסיכון וגם במיון) כאשר כל פעם הרופא נותן לה ימי מחלה עד שלפני שבוע נתן לה אישור שמירה
בשחרור מהמיון בסיכום כתבו לה שהיא צריכה מנוחה עקב הפלה מאיימת
יש לה מה לצרף את כל הטפסים מכל הרופאים ומהמיון או שזה סתם מזיק?
אם במסמכים מתועד בפרוטרוט המצב הרפואי , תופעות וכו כדאי זה בוודאי יוסיף אבל לדעתי כדאי אולי איזה סיכום רפואי אצל הרץ נשים למהלך האשפוז שבו תפרט את מהלך המחלה כי מידיעה ומהיכרות עם מישהיא במצב זה עשו לה בעיות ולא קיבלו למרות שהמצב לא היה פשוט ונולד תינוק קטן במשקל-לא קיבל את כמות הדם/ חמצן וכו שהיה זקוק בגלל מיקום השילייה, ובמקרה אחר שמעתי שהרופאה כתבה מכתב אך סירבה להדגיש שמירה עד הלידה מה שאילץ אותה לחזור לעבוד בחודש שמיני...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה