שיתוף איורים ובעיקר: (*ארוך) שיתוף רגשי ומחשבתי על ״לקוחות מאמללים״(-כמו שאני קוראת להם..)

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חברים וחברות יקרים!
אני רוצה להגיד לכם תודה.
(טוב האמת בעיקר לחברות כי נראה לי שהלקוחה המאמללת פנתה בעיקר לנשים.)
בזמן שהלקוחה המאממלת הייתה בטוחה שהיא יכולה להסתדר בלעדי ולמצוא מאיירת אחרת- (בזמן שהאיורים שלי אצלה...-)לא היה נראה שאכפת לה מעניין החוב שיש לה אצלי,
(אפילו כשנשברתי אל מול אטימותה ואף הזלתי כמה דמעות של כאב - (אל דאגה חברים, אני לא רעבה ללחם ברוך ה׳, הכאב שלי היה כמו שאמרתי אז על ההתנהגות ועצם ה״אימלול״ עצמו,לא על הכסף. על הסחיטה שהיא עשתה לי והמניפולציות ועיווות האמת כאב לי.)
בכל אופן.. כנראה שהיא פונה למאיירות ושולחת לכן את האיורים שלי (משהו שאסור לה לעשות לפי ההסכם עבודה שלנו אגב.) ואתן בתגובה אומרות לה כמה עבודה טובה עשיתי ושהכל נראה מושקע (-אייזההה חמודות! -) וכמובן לא רוצות להכנס לדבר הזה כי אתן יודעת כמה צער נגרם לי ולא רוצות לחוות את זה גם על בשרכן.
אבל שתדעו שיכול להיות שמאחר והיא לא מוצאת מאיירת, אולי עוד בסוף היא תועיל בטובה לשלם לי את מה שמגיע לי????
אחחח.. מי יודע מה ילד יום.
אז תודה רבה על התמיכה והפירגון- אני מעריכה את זה מאוד׳!
תודה לכל מי שפירגנה לי על האיורים והעבודה בתגובה ללקוחה ההיא.
חמודות שכמותכן.. הוחמאתי.
(אגב אשמח לשמוע בפרטי מי היא זאתי שכתבה לה שהציורים ממש מוצלחים שהעבודה נראית מושקעת ,לא ״בשלוף״ וניכר שהשקעתי מחשבה - משהו בסגנון.)

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אגב @ronitg , קבלי פיצוי על פנסי פריקנסון, הנה ציור חביב ועליז יותר..
כמה חיכיתי כבר שהאיור הזה יתפרסםםם.
אחד האוהבים עלי. :)
משתפת:
476EFA03-B0F5-43E6-AB39-B99889AC3EAF.jpeg

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה