שאלה שיפוץ בית נופש בצפון- קבלן מומלץ? מדרגות בטון או ברזל?

חץ וקסת

משתמש רשום
ממד זה גם תוספת של עוד חדר לדירה, יש לזה גם ערך להשכרה

אשרי מי שיש לו 60K פנויים בשביל פת בסלו
יש לנו ב"ה 10 שקלים בשביל פת (מקמח מלא) בסלנו, 60,000 גם בשביל ממ"ד בסלנו אין לנו ;)
התכוונתי שבשביל שאנשים יבואו הם צריכים את ההרגשה של הממ"ד בסלו ובשביל האנשים שיבואו אולי כדאי לנו להשקיע את זה. אגב ממ"ד גם מעלה את ערך הנכס אם נמכור יום אחד.

חץ וקסת

משתמש רשום
אולי כדאי לכם לסכם אם אחד מהקבלנים על חלק קטן מהעבודה,
ולפי ההתרשמות שתהיה לכם בשטח תחליטו אם להמשיך איתו או לא
חשבנו להתחיל כעת אם החלפת החדרי אמבטיה בשני הצימרים ואולי עוד כמה דברים כדי שנוכל להשכיר אותם בנפרד (אח"כ הם יהיו יחד עם הבית) ואולי זה רעיון לסגור עם קבלן עליהם ולפי העבודה נחליט אם להמשיך איתו לבית.
מצד שני, אולי זה ייקר את העלות של העבודה כי אם הקבלן עובד על הכל הוא דואג להביא את הרצף יום אחד ולרצף הכל, בית, צימרים, קומת עמודים וקומת גג, וכן אינסטלטור יום אחד ולהתקין את כל הכלים הסניטריים בכל המקומות וכו'

HP מעצבת

משתמש מקצוען
בחינם בטח שכן
אבל לא הייתי משלמת על כסף ונוסעת לצימר כרגע באזורים מסוכנים.
(אגב אני גרה בדרום החם ואין לנו ממ''ד בבית)

(מה שקורה באמת, אנחנו נוסעים שבוע הבא לנופש בטבריה ולא במירון כי אנחנו לא מהסוג שאוהבים אטרקציות מסוג כתבמים בנופשלנו)
כרמיאל הוא לא אזור מסוכן
שתי אזעקות בלבד מפרוץ המלחמה

אני גרה באשדוד
והייתי מגיעה לכרמיאל עכשיו

מאמימוש

משתמש צעיר
@חץ וקסת
ממליצה לך לעשות באמבטיה שאת מחליפה
אם יש מקום כמובן, ג'קוזי.
דורש תחזוקה יותר משמעותית, רגיש
אבל
מוסיף המון מבחינת שווי הצימר.
(ואם יש מקום בחצר, בריכה- זה בכלל)

ואם יהיה לך קבלות של הצימר
מוזמנת להוסיף אותו למאגר צימרים ליולדת - מאמימוש
יש המון ביקוש(גם זוגי וגם משפחתי)
יכולה להיות איתי בקשר לייעוץ, קבלת השראות וכו'
c08963963 בג'ימייל
או בנייד 05832-14-144

לגבי ממ"ד
במצב הנוכחי, יש אנשים שזה מאוד חשוב להם
(שוב תלוי איפה, ותלוי מי)
אבל בשוטף, שבע"ה מקווים שבאיזה שהוא שלב יגיע (כמה שיותר מהר, הלוואי :rolleyes:)
זה בכלל לא נספר כמעט...
(חוץ מתוספת החדר כמובן)

חץ וקסת

משתמש רשום
אפשר לקבל אותם ?
עדיין רלוונטי? כי המייל לא עלה אבל יש לי מספר.
@חץ וקסת
ממליצה לך לעשות באמבטיה שאת מחליפה
אם יש מקום כמובן, ג'קוזי.
דורש תחזוקה יותר משמעותית, רגיש
אבל
מוסיף המון מבחינת שווי הצימר.
(ואם יש מקום בחצר, בריכה- זה בכלל)
יש ג'קוזי בכל צימר בסלון מטבח חדר [כלשונה של רנד].
יש בריכה חפורה בחצר אבל לא מדי גדולה והאמת שהתלבטנו אם להשקיע בלהגדיל אותה. כנראה שלא.
ואם יהיה לך קבלות של הצימר
מוזמנת להוסיף אותו למאגר צימרים ליולדת - מאמימוש
יש המון ביקוש(גם זוגי וגם משפחתי)
יכולה להיות איתי בקשר לייעוץ, קבלת השראות וכו'
c08963963 בג'ימייל
או בנייד 05832-14-144
יהיו בע"ה קבלות. לא הכרתי את מאמימוש. אדרבה כל שיתוף פעולה שעושה טוב הוא מבורך.
לגבי ממ"ד
במצב הנוכחי, יש אנשים שזה מאוד חשוב להם
(שוב תלוי איפה, ותלוי מי)
אבל בשוטף, שבע"ה מקווים שבאיזה שהוא שלב יגיע (כמה שיותר מהר, הלוואי :rolleyes:)
זה בכלל לא נספר כמעט...
(חוץ מתוספת החדר כמובן)
נכון מאוד. אבל היות וגם כשיגיע השוטף המיוחל בקרוב ממש אמן, הממ"ד איננו מתאדה והוא גם יביל ויש לצערינו את הסימן שאלה של עד מתי המצב הנוכחי ימשך, כל אלה מעלים צד להשקיע בממ"ד.
אם כבר מדברים, יש לנו התלבטות קשה לגבי קומת העמודים (50 מ"ר מתחת לבית, לא מתחת לאדמה) האם להשכיר אותה כיחי"ד נפרדת השכרה חודשית וזה אומר שיגורו זוג במתחם ומי שישכור את המתחם לא יהיה לבד (הכניסה אליה היא מעורף הבית כך שזה לא כל כך נורא) או פשוט להוסיף אותה להשכרת המתחם. ההתלבטות נובעת מכמה סיבות, ביניהם, שכמה כבר נרוויח יותר על השכרת המתחם לשבת אם יהיה את את הקומה למטה, א. לא תמיד יש משפחה שצריכה כל כך הרבה מיטות. ב. בכמה כבר נוכל להעלות את המחיר, אחרי הכל עם ישראל לא שוחה בעושר. ג. יש שם לול תרנגולות סמוך, [יש אנשים שברגע זה בורחים מהאשכול כנראה] ובתור נופשים זה עשוי יותר להפריע. ד. יש לנו אידיאל לא להשכיר לשבות המוניות מדי כדי לא להרוויח כסף על הסבל של השכנים [מנסיון מר].

חץ וקסת

משתמש רשום
הלול סמוך רק לקומת עמודים??
הלול נמצא בעורף הבית. אמנם יש חלונות גם בקומת הכניסה בעורף אך הם גבוהים היות והחצי האחורי של הבית יותר גבוה מהכניסה (חצי קומה מדרגות פנימיות).
אבל סתם בשביל הידיעה, הלול אשכרה מוציא לך את החשק?? (לגיטימי לגמרי, רק בשביל הידיעה כמה אחוזים מהציבור נרתעים מזה..)

כוכבה ה.

משתמש פעיל
הלול עצמו כעיקרון לא
דווקא אטרקציה לילדים
השאלה היא לגבי הריח.. והרעש

נערך לאחרונה ב:

בוסו

משתמש מקצוען
עדיין רלוונטי? כי המייל לא עלה אבל יש לי מספר.

יש ג'קוזי בכל צימר בסלון מטבח חדר [כלשונה של רנד].
יש בריכה חפורה בחצר אבל לא מדי גדולה והאמת שהתלבטנו אם להשקיע בלהגדיל אותה. כנראה שלא.

יהיו בע"ה קבלות. לא הכרתי את מאמימוש. אדרבה כל שיתוף פעולה שעושה טוב הוא מבורך.

נכון מאוד. אבל היות וגם כשיגיע השוטף המיוחל בקרוב ממש אמן, הממ"ד איננו מתאדה והוא גם יביל ויש לצערינו את הסימן שאלה של עד מתי המצב הנוכחי ימשך, כל אלה מעלים צד להשקיע בממ"ד.
אם כבר מדברים, יש לנו התלבטות קשה לגבי קומת העמודים (50 מ"ר מתחת לבית, לא מתחת לאדמה) האם להשכיר אותה כיחי"ד נפרדת השכרה חודשית וזה אומר שיגורו זוג במתחם ומי שישכור את המתחם לא יהיה לבד (הכניסה אליה היא מעורף הבית כך שזה לא כל כך נורא) או פשוט להוסיף אותה להשכרת המתחם. ההתלבטות נובעת מכמה סיבות, ביניהם, שכמה כבר נרוויח יותר על השכרת המתחם לשבת אם יהיה את את הקומה למטה, א. לא תמיד יש משפחה שצריכה כל כך הרבה מיטות. ב. בכמה כבר נוכל להעלות את המחיר, אחרי הכל עם ישראל לא שוחה בעושר. ג. יש שם לול תרנגולות סמוך, [יש אנשים שברגע זה בורחים מהאשכול כנראה] ובתור נופשים זה עשוי יותר להפריע. ד. יש לנו אידיאל לא להשכיר לשבות המוניות מדי כדי לא להרוויח כסף על הסבל של השכנים [מנסיון מר].
לא בא להמליץ יחידה או עוד לצימר
בכל מקרה אם החלטתם על להשכיר לטווח ארוך
אפשר יהיה לסכם מראש שבמקרה שיסתדר, שיתוף פעולה לעת הצורך עם תמורה נאותה לשוכרים
אולי ישתלם להם

חץ וקסת

משתמש רשום
כרמיאל הוא לא אזור מסוכן
שתי אזעקות בלבד מפרוץ המלחמה

אני גרה באשדוד
והייתי מגיעה לכרמיאל עכשיו
גם אם אין ממ"ד בבית?
הלול עצמו כעיקרון לא
דווקא אטרקציה לילדים
השאלה היא לגבי הריח.. והרעש
לי דוקא יותר מפריעים הזבובים. ואנחנו מתכוונים בהחלט לטפל בזה [כנראה שאין מענה מושלם].
ריח כמדומני תלוי בתקופות מסוימות. כשעשינו שם שבת לא סבלתי מהריח. רעש בהחלט יש, אחרי הכל התרנגולות בלול הם כמובן נקבות, אז אנחנו לא מצפים לשקט.. אבל הברברת הערנית והקולנית נדמה לי שהיא בעיקר בבוקר, כך שאם לא התעוררתם מקריאת הגבר שאיננו יש סיכוי טוב לא להתעורר מהברברת הנשית ולקום אחרי שהיא דועכת..
בכל אופן, הלולים הללו מועמדים להריסה בשנים הקרובות, עם המעבר ללולי חופש מחוץ למושב. [הרפורפה בענין הלולים הצליחה לעבור בכנסת..]
אנחנו באיום קיומי תמידי
נכון ורק הרועה מציל אותנו ברחמיו בכל רגע. אבל יש זמנים שהאיום יותר מוחשי.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכון ורק הרועה מציל אותנו ברחמיו בכל רגע. אבל יש זמנים שהאיום יותר מוחשי.
יתכן ולא הובנתי
אני בעד ממד אם אפשר
גם אם אין מלחמה ברגעים אלו

חץ וקסת

משתמש רשום
מניסיון של מגורים בשכנות ללול עם מעט תרנגולות - בהחלט היה מוציא את החשק.
כשאני משלמת על צימר אני לא רוצה להתעורר מרעש של תרנגולות.
לדעתי יש הבדל גדול בנקודה הזאת בין נופש של בני הזוג ללא הילדים, שאז מחפשים את השקט האין סופי, [מומלץ עד חובה לפחות פעם ב] לבין נופש עם הילדים, שמלכתחילה אין צפיות למנוחה וזמן איכות עם הבן זוג אלא יותר לחוויה עם הילדים שגם ככה לא תמיד מאפשרים לישון יותר מדי..
המתחם שלנו מתוכנן למשפחות עם ילדים + שנים שלשה זוצי"ם ראשונים של המשפחה.
אם יהיה צימר פנוי וזוג ירצה לקחת רק את הצימר אולי לא נמנע מלהשכיר להם אבל בפירוש יש צימרים ברחבי הארץ שאידיאלים בעיניי לנפש זוגי הרבה יותר ומהרבה בחינות [הלול הוא אחרון ברשימה].

חביבונת

משתמש מקצוען
מצטרפת לקודמים בעניין הממ"ד-
בזמנים לחוצים (כמו עכשיו) לא נבוא גם אם יש ממ"ד.
ובזמנים רגועים- מי צריך/ חושב על ממ"ד??
(נראה לי רק יעשה לי הרגשה לא טובה, אם יזכירו לי פתאום שיש בצימר ממ"ד...)

לגבי לול - לנופש זוגי שקט, היה ממש ממש מוציא לי את החשק.
אם זה מיועד למשפחות, הרעש לא היה מפריע לי בכלל, אבל הריח בהחלט שכן, כנ"ל זבובים, שלפעמים דווקא עם ילדים יותר מפריע.

בהצלחה! (מחכים לתמונות)

יצחק77

משתמש מקצוען
לפני שאתם רצים קדימה יתכן שניתן לקבל ממ"ד או סיוע מהמדינה לבניית ממ"ד
בד"כ עושים את זה דרך שיקום שכונות תלוי כמה קרוב לגבול
להערכתי לאחר המלחמה ההגדרות יורחבו כדאי להתיעץ עם מומחים באזור ! לא בפרוג;)
את השטיחים חובה להחליף זה דוחה רק פורצלן מט, לא מבריק
מדרגות מומלץ אבן גם פחות מתבלה, פחות מרעיש , אלא אם כן ההבדל גדול במחיר

ב. מילר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לגבי מדרגות הייתי מציעה בסיס מברזל ומשטח מעץ/דמוי ,
ועדיף להצמיד את המדרגות לקיר לתוספת תחושת בטחון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה