מידע שימושי שיטת שלושת המימדים

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

מממ.........

משתמש מקצוען
אני הלכתי בשביל תחושה רעה בכללי (תחילת הריון והרבה בחילות) ובחצי טיפול ממש הוטב לי.
בשביל הריון יש גם תרופה שנקראת זופרן, שיכולה מאד לעזור!! היא לא נמצאת בעדיפות ראשונה אצל רופאים ולכן הרבה לא אומרים אותה , ואפילו מפחידים שהיא מזיקה בהריון, אבל אני בררתי במרכז התרופות לאם והיא לא מזיקה בכלל, (גם מנהל מחלקת יולדות בתל השומר נדמה לי , אומר שזה בסדר גמור) נותנים אותה בבחילות ממש חזקות למי שעובר טיפולים כימותרפים. את יכולה להתקשר אלי לטלפון 0548483992
מצורף מידע
שיטת שלושת המימדים.
מה מענין אותך לקרוא עליה?
כיום אני בעצמי מטפלת (כבר שנתיים) ורואה דברים מאד יפים.
זה עוזר גם ליבלות ויראליות לילדה בת שנה וחצי?

משיח now

משתמש פעיל
עברתי דבר כזה, זה לא טיפול, זה למעשה יותר שיטת פולחן של שבטים אינדיאניים או משהו כזה. בקיצור זה חרתה, ואם זה היה אמיתי, זה כישוף כי אין כל קשר בין המטפל למטופל, או לחילופין בין המטפל למציאות.

כשאני קוראת את החששות ההלכתיים והשאלות שכתבו למעלה אני מבינה שמה שצירפתי בהודעה קודמת יכול לעזור להרבה.
אני אישית הייתי אצל ר' משה הלל הירש ואמר לי שלא יודע מבחינה הלכתית אם מותר אבל הנהיג אותי מבחינה מהותית, ושלח אותי הלאה הגעתי לחברותא של ר' יצחק זלברשטיין ואמר לי שהרב שולח לרב מיטלמן מקרית ספר והוא אמר ש'מצוה לטפל בשיטה הזו' וכשירדתי איתו לפרטים שלח אותי לרב שמרלא מלקווד שאיתו נפגשתי כשהיה בארץ וישבנו איתו במשך שעות כדי להבין מה מותר ומה אסור, וגיבשתי את הידע שלי למאמר אחד שמקוה שיביא תועלת לכולם.
יכולים לכתוב במשפט אחד מה היתה תשובתו של ר' משה הלל ?האם מותר הלכתית או אסור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה