עזרה שיחות ממשרד הרישוי ב6 בבוקר

balloon

משתמש רשום
בעלי עבר טסט לפני כמה שבועות, מאז מתקשרים אליו כל יום ב6 בבוקר עם הודעה קולית שעבר את הטסט וצריך לשלם אגרת רישיון,
את אגרת הרישיון הוא שילם מזמן אבל הם לא מפסיקים כל יום מתקשרים ב6 ואם לא עונים ב6 וחצי שוב וכך הלאה..
הוא ניסה להתקשר לאגף הרישוי ב*5678 ענו לא כמה נציגים אף אחד לא ידע לעזור אחרי הרבה טלפונים אמרו לו שזה תקלה טכנית שקשורה למשרד הרישוי ואין דרך ליצור איתם קשר רק בהגשת טופס דרך האתר, הוא שלח טופס כבר מזמן ואין מענה..
מישהו נתקל בבעיה או יודע אולי מה אפשר לעשות?

די

משתמש סופר מקצוען
בינתיים אפשר לכבות את הטלפון בלילה או לשים על שקט.

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בעלי עבר טסט לפני כמה שבועות, מאז מתקשרים אליו כל יום ב6 בבוקר עם הודעה קולית שעבר את הטסט וצריך לשלם אגרת רישיון,
את אגרת הרישיון הוא שילם מזמן אבל הם לא מפסיקים כל יום מתקשרים ב6 ואם לא עונים ב6 וחצי שוב וכך הלאה..
הוא ניסה להתקשר לאגף הרישוי ב*5678 ענו לא כמה נציגים אף אחד לא ידע לעזור אחרי הרבה טלפונים אמרו לו שזה תקלה טכנית שקשורה למשרד הרישוי ואין דרך ליצור איתם קשר רק בהגשת טופס דרך האתר, הוא שלח טופס כבר מזמן ואין מענה..
מישהו נתקל בבעיה או יודע אולי מה אפשר לעשות?
אני עברתי טסט בשבוע שעבר !
וכל יום אותו סרט ב6.10 ו6.30 ו6.45 וזה כולל צינתוקים בשבת:sick:
ואין מה לעשות בנידון כי זה מחסוי

ואני התחלתי לבנתיים להשתמש בזה בתור השעון מעורר שלי;)
מזל טוב
סעו בזהירות
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה