דרוש מידע שיבושים באינטרנט בספק בזק עם סינון נטפרי

ניק 9497

משתמש רשום
אני מחובר לאינטרנט ביתי ברשת בזק עם סניון נטפרי ונתקל בבעיות רבות. יש אתרים שלא נפתחים, יש אתרים שאני יכול להיכנס אולם בתוך האתר לא נפתחות כל האופציות. יש הפרעת איטיות קיצונית. לאחר המון בירורוים וכמובן שכל צד טוען שזה באשמת הצד השני, כנראה שהחיבור ביניהם לא הולך. בנטפרי טוענים שאם אבחר ספק אחר ייפסקו ההפרעות. האם מישהו יודע בעניין? האם יש ספקים שבהם אין כשיים כמתואר?

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני כמה שנים עם תשתית (ראוטר) בזק + ספק IB תקשורת + סינון נטפרי
עובד מצוין ב"ה

עטלף

משתמש פעיל
אני מחובר לאינטרנט ביתי ברשת בזק עם סניון נטפרי ונתקל בבעיות רבות. יש אתרים שלא נפתחים, יש אתרים שאני יכול להיכנס אולם בתוך האתר לא נפתחות כל האופציות. יש הפרעת איטיות קיצונית. לאחר המון בירורוים וכמובן שכל צד טוען שזה באשמת הצד השני, כנראה שהחיבור ביניהם לא הולך. בנטפרי טוענים שאם אבחר ספק אחר ייפסקו ההפרעות. האם מישהו יודע בעניין? האם יש ספקים שבהם אין כשיים כמתואר?
מאד מוזר
אני שנים עם זה ועובד מצוין

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מנסיון שלי עם מאות לקוחות
אין בזה כללים ברורים יש לי לקוחות בבזק /019/יוסי תקשורת כבר שמעתי על ניתוקים אצל כל הספקים היה תקופה לפני כשנה שבזק עם נטפרי עשה המון בעיות כיום בגדול זה כבר לא עושה בעיות.

מה שכן ממליץ על סיבים אופטיים ממה שראיתי אצל לקוחות הכמות תלונות בסיבים זה ממש ברמה אפסית .

ובערים החרדיות בני ברק,מודיעין עילית,ביתר,אלעד זה ממש במחיר של אינטרנט ביתי רגיל של בזק.

לב כחול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נראה לי תקלה בשעות האחרונות לנטפרי
לא נפתח לי חלק מהאתרים ומאוד איטי שעד היום עבד חלק
עברתי למחשב עם סינון אחר ועובד חלק (בזק)

• תודה
Reactions: B&B

sem

משתמש פעיל
מנסיון שלי עם מאות לקוחות
אין בזה כללים ברורים יש לי לקוחות בבזק /019/יוסי תקשורת כבר שמעתי על ניתוקים אצל כל הספקים היה תקופה לפני כשנה שבזק עם נטפרי עשה המון בעיות כיום בגדול זה כבר לא עושה בעיות.

מה שכן ממליץ על סיבים אופטיים ממה שראיתי אצל לקוחות הכמות תלונות בסיבים זה ממש ברמה אפסית .

ובערים החרדיות בני ברק,מודיעין עילית,ביתר,אלעד זה ממש במחיר של אינטרנט ביתי רגיל של בזק.
אני עם סיבים פרטיים (תמסורת) ולאחרונה יש הרבה מאוד ניתוקים, itc טוענים שקשור לשרתים של נטפרי

נערך לאחרונה ב:

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני ע

אני עם סיבים פרטיים (תמסורת) ולאחרונה יש הרבה מאוד ניתוקים, itc טוענים שקשור לשרתים של נטפרי
itc ידוע שהיה להם בעיה בשרתים עדין לא נפתר?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

ניק 9497

משתמש רשום
כנל בבזק טוענים בתוקף. עשו לי בבזק נסיון, הורידו לי את הסינון של נטפרי ואמרו לי לנסות להיכנס לאתרים שלא הצלחתי עאיתם, הכל עבד חלק!! אני מציין מדובר באתר שנפתח בנטרי (מוקד טבע של משרד החינוך) אולם בתוך האתר אני לא יכול להיכנס לחלונות השונים, ירד הנטפרי ירדה ההפרעה!!

sem

משתמש פעיל
נהיה יותר טוב, אבל עדיין לא מסודר, דברתי שבוע שעבר עם נציג שאמר שאין להם אפילו צפי לתיקון סופי

ש. סופר

משתמש רשום
כנ"ל נטפרי- 019- סיב אופטי עם ניתוקים משמעותיים בימים האחרונים

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
גם אצלי בזק+נטפרי יש הרבה שיבושים בתקופה האחרונה

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש לי בזק עם סיבים אופטיים הכי מתקדם שיש והכי תקול!!!

אני ע

זה אומר שהניתוקים קשורים נטו לנטפרי ולא לשום חברה.

• תודה
Reactions: B&B

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אצלי ככה זה בסים 019+נטפרי
בבדיקת מהירות הוא מאד גבוה אבל אתר פרוג ממש איטי לי !

ייצ'ק

משתמש מקצוען
אז ככה אצלי מהצהריים היה בעיות
ואני ב019 עם פרטנר
פניתי גם לנטפרי וגם ב019 העבירו אותי לפלאפון
וב"ה הכל הסתדר
רק אני לא יודע אם בגלל שעברתי ספק או בגלל נטפרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה