דרוש מידע שיאומי חצי טאצ' - נכנס קצת מים ונהיה קצר...

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
פתחתי את המכשיר והרמתי את הבטריה וניגבתי כמה טיפות שהיו שם.
מה שקרה זה שחצי שעה אחרי אירוע הטביעה ניסיתי להטעין את הטלפון וזה עשה צליל של טעינה ומייד הפסיק.
ותוך כמה דק' זה ירד ל0% ואז כשהטענתי את זה זה כתב לי 1%- ועבד לי למשך שעה ואז שבק חיים לכל חי.
מי שיודע מה צריך לעשות עכשיו חוץ לקבור אותו באורז אודה לו מאוד!

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לי בזמנו נפל מים....
ומיד השתמשתי ועבד!
ואחרי כמה דקות נכבה....

ואז - ברוך דיין האמת....!

נערך לאחרונה ב:

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
עדכון:
שמתי את זה במייבש ועכשיו זה נדלק לי בכוחות עצמו ועומד על 1% ונשאר כך כל עוד הוא מחובר...
בהדרות סוללה הוא מציג לי כך:

אשמח אם תתייגו את המבינים בתחום תודה!

קבצים מצורפים

• Screenshot_20220816-030425.png
    Screenshot_20220816-030425.png
    KB 33.3 · צפיות: 68

אלי7:)

משתמש מקצוען
עשיתי את זה פעם בתוך גרב עבה מאד. ובאמת חזר לעבוד (לפני שנים לא זוכרת איזה פלאפון זה היה) אחר כך אמרו לי שזה ממש מסוכן, ואסור בשום פנים ואופן!. א ממליצה למחוק את העצה הזאת....

23

משתמש מקצוען
כבר ין ספור מכשירים חזרו לתחיה בעקבות העצה
אם עושים אותה נכון זה לא מסוכן
מוציאים את הסוללה והכרטיס
שמים בתוך גרב עבה ממש או 2
וקדימה לייבש!!!

The gardeners

משתמש פעיל
כשמכשיר נרטב, הדבר הראשון שצריך לעשות זה להוציא את הסוללה ע"מ שלא יגרם קצר.
אצלנו נוהגים ( :) ) לשים בתוך אורז (שיש לו תכונה שהוא סופח אליו נוזלים) למשך יום
ואז, הפלא ופלא

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לכמה זמן לשיים במייבש?
ואפשר עוד פרטים על זה,
לרבע שעה ואם לא עוזר אז לעוד רבע שעה.
הפלאפון צריך להיות עטוף בשכבה של כמה גרביים כדי שלא יינזק מהמכות.
אם אפשר, עדיף לפרק את הטלפון ולהוציא את הבטריה.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
ברוך השם לאחר ניתוח רציני שעשיתי למכשיר הוא חזר לחיים.
פתחתי את הברגים שלו וניתקתי את החיבור של הבטריה מהלוח (צריך לעשות את זה בעדינות מרובה) ועטפתי את זה שוב בגרביים והכנסתי למייבש לרבע שעה בערך.
בשלב זה ראיתי שבמקום של החיבור של הבטריה נוצר קורוזיה רצינית (נראה כמו אבקה ירקרקה), אז לקחתי מברשת שיניים וטבלתי אותה באלכוהול ושפשפתי את כל האיזור וגם את החיבור עצמו עד שהכל היה נוצץ ואז החזרתי הכל בחזרה וחיברתי למטען והופ! הסוללה נטענה.

אבו מאיר

משתמש מקצוען
פתחתי את המכשיר והרמתי את הבטריה וניגבתי כמה טיפות שהיו שם.
מה שקרה זה שחצי שעה אחרי אירוע הטביעה ניסיתי להטעין את הטלפון וזה עשה צליל של טעינה ומייד הפסיק.
ותוך כמה דק' זה ירד ל0% ואז כשהטענתי את זה זה כתב לי 1%- ועבד לי למשך שעה ואז שבק חיים לכל חי.
מי שיודע מה צריך לעשות עכשיו חוץ לקבור אותו באורז אודה לו מאוד!
ככה זה שקונים מכשירים לא כ"כ כשרים....

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
היו לי כמה מכשירי טלפון שנפלו למים ושרדו כמה שנים טובות אחרי ייבוש טוב של פן.
עזר לטלפון רטוב שישב חצי שעה בתוך גרב עבה במייבש.
לגבי הפן צריך קצת סבלות וייבוש ממש טוב בלי בטריה, בעיקר בפתחים של המטען.
את הפן צריך לשים מדי פעם על מצב של רוח קרה כדי שלא יתחמם מדי וגם רק שהוא מוציא אויר קר
אפשר לדעת אם הטלפון התייבש כי אז אין אדים על המסך.
ועוד משהו ששמעתי מטכנאי שאסור להדליק שהוא רטוב כי זה עושה קצר.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
ועוד משהו ששמעתי מטכנאי שאסור להדליק שהוא רטוב כי זה עושה קצר.
זה מה שקרה אצלי וחוץ מזה שזה עושה קצר, המגע הרטוב של הבטריה עם הטלפון כשהוא פועל יוצר קורוזיה שאוכלת את הטלפון והורסת את המגעים. לכן בכל מקרה של רטיבות בפלאפון הדבר הכי חשוב זה לכבות אותו ולהוציא הבטריה במיידי. ואח''כ לבדוק שאין עליו קורוזיה ולנקות עם קיסם אוזניים טבול באלכוהול.

אביאל שרעבי

משתמש חדש
מישהו יודע האם שיומי שנפל למים, ולאחר חצי שעה בערך משנפל, הדליקו אותו, ולא נדלק, האם יש עוד סיכוי שיעבוד, או כשמדליקים נהיה קצר והלך הטלפון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה