שאלות ותשובות לבגרות בתנ"ך לבתי ספר חרדיים

• פותח הנושא GRN
  • פורסם בתאריך

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למישהו?
גם לינקים טובים יועילו לי.
תודה מראש

תרצה

משתמש מקצוען
של שנים שעברו, יעזור לך?
על אילו חומשים את רוצה?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה!
כן, אני מדברת על מבחנים של שנים קודמות.
עכשיו אני צריכה שאלות על פרשת בראשית.

תרצה

משתמש מקצוען
יש לי טופס של בגרות של שנת תשס"ז ובו שאלות בעיון בבראשית.
בנוסף מצויים אצלי צילומים משנת תשנ"א, תשנ"ג,תשנ"ה,תשנ"ו,תשנ"ז, תשנ"ח, תשנ"ט,תש"ס, תשס"א, תשס"ב,תשס"ד, תשס"ה.
יש לך מספר פקס שאפשר לשלוח לך?
את צריכה שאלות של בקיאות או של עיון?
בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י תרצה;734990:
בנוסף מצויים אצלי צילומים משנת תשנ"א, תשנ"ג,תשנ"ה,תשנ"ו,תשנ"ז, תשנ"ח, תשנ"ט,תש"ס, תשס"א, תשס"ב,תשס"ד, תשס"ה.
בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!
קודם כל - תודה רבה על הנכונות לעזור!
את השאלונים של תשס"ז, תשס"ד ותשס"ה - יש לי, אבל בלי תשובות. זאת הפעם הראשונה שאני מלמדת לבגרות וחשוב לי לראות את סגנון התשובות שהחלונות הגבוהים דורשים. אם יש לך את השאלונים עם תשובות - זה יעזור לי מאוד.
גם אם לא - אם בשאלונים של השנים שציינת יש שאלות בבראשית (עיון) - אודה לך מאוד שתפקססי לי (אשלח לך את המספר באישי).
שוב - תודה!

5TEHILA

משתמש רשום
בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!
תוכלי לשלוח לי את הבגרויות האלו למייל TEHILA54345 ואז אסור לפרסם מייל ? תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה