דרוש מידע רמי לוי שנפתח בשדרה בבית שמש, איך המחירים???

מנחם ט

משתמש רשום
אתמול הייתי שם ומכרו סלומון ב60 ש"ח הכל נגמר.
אבל היו תורות ארוכים.

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
הייתי אתמול ברמי לוי
א ברור זהנ לא הבשורה שהמתנו לו פה בבית שמש כי זה קטן יחסית וצפוף ברמה שאי אפשר לעבור 2 עגלות במעברים מסויים וגם המעברים שבנויים סמוך לקופות הם כל כך קרובים לקופה שמספיק 1 שממתין לקופה וכבר אי אפשר לעבור שם
ב אין מכשירים לתיקוף במהלך הקניה
ג הקופות לשירות עצמי הם ממש איטיות וגם הוסיפו להם משקל במקום שאורזים של זמן שלא הנחת את המוצר על המשקל אז אתה לא יכול להעביר את המוצר הבא
זה טמטום כי המשקל לא מדייק ועוצר אותך הרבה פעמים
ד כמו כן ההכשרים שם לא משהו ודאי לא םונים לרוב הציבור

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קפצתי אתמול, בדיוק הייתי בשדרה
מחירים יקרים!! יותר יקר מהמרכול הסמוכה כאן לבית,
הרבה יותר יקר מיש חסד!! הייתי בהלם איך אנשים ממלאים עגלות, ברחוב הסמוך - הליכה של 5 דקות יש מחירים הרבה יותר טובים.
חוץ מ5-6 דברים במבצע!

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קפצתי אתמול, בדיוק הייתי בשדרה
מחירים יקרים!! יותר יקר מהמרכול הסמוכה כאן לבית,
הרבה יותר יקר מיש חסד!! הייתי בהלם איך אנשים ממלאים עגלות, ברחוב הסמוך - הליכה של 5 דקות יש מחירים הרבה יותר טובים.
חוץ מ5-6 דברים במבצע!
ידוע שזה כך
מכיר מערים אחרות
רשת לא זולה בכלל, שהצליחה על ידי פרסומאים מבריקים להפוך את הדמות של האיש לסוג של עוזר לחלשים ולא מהאליטה......
תחשבו על זה רמי לוי האיש עובר בראש, כדמות יותר חיובית מאנשי עסקים אחרים.....
אולי בצדק אולי סתם יח"צ........

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה