דרוש מידע רוצה לקנות מצלמה מקצועית בשביל צילום חובבני - פרדוקס?

הערינג לשמחות

של השמחות
פרסום וקופי
אני מאוד אוהב צילום אבל אין לי זמן ומספיק צורך ללכת ללמוד את זה בצורה מסודרת.
אני רוצה לקנות מצלמה סבירה שיש אפשרות להוציא ממנה תמונות יפות וטובות ושאפשר ללמוד עליה צילום אם אחליט יום אחד ללכת על זה.

מישהו הציע לי nikon d7000 שנקנתה ב6000 לפני 4 שנים והייתה בשימוש חודש בלבד במשך קורס שעשה ואח’’כ שכבה בקופסה בארון. ובנוסף 2 עדשות אחת רחבה ואחת רגילה (נראה לי...) שכל אחת מהן עלתה 1000 והוא מוכר את הכל יחד ב2000.
שווה?
מה אתם יכולים לומר לי על המצלמה הזו?
תודה רבה!

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
כל עוד אין לך ידע מוקדם לא כדאי לך לקנות את זה, היא תהיה יותר מידי מורכבת בשבילך
אפילו אם היית מתחיל ללמוד צילום לא הייתי ממליץ לך, כל שכן כשאתה רוצה רק לצילום חובבני וללמוד לצלם לא נמצא כרגע בלו"ז שלך
אוכל לעזור לך למצוא מצלמה שתתאים לך אם תפרט לי מה התקציב שאתה רוצה לשלם ואיזה סוג של צילום

shifi.n

צלמת וידאו וסטילס מקצועית /מעצבת פרינט ודיגיטל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
UX UI
D I G I T A L
מצלמה עם עדשות מתחלפות , מצלמה שמכוונים אותה בצורה ידנית
זה למי שיודע להשתמש בה .

מצלמה חצי מקצועית ,ביתית ומומלצת=G7
מצלמה מקצועית לחובב הייתי הולכת על מצלמת R , או RP
בהצלחה

הערינג לשמחות

של השמחות
פרסום וקופי
כל עוד אין לך ידע מוקדם לא כדאי לך לקנות את זה, היא תהיה יותר מידי מורכבת בשבילך
ידע מוקדם הכוונה מצלמה מקצועית אחרת או ידע שאפשר לרכוש?
אפילו אם היית מתחיל ללמוד צילום לא הייתי ממליץ לך
למה?
וללמוד לצלם לא נמצא כרגע בלו"ז שלך
אמנם לא ללכת לקורס אבל כן ללמוד את יסודות הצילום מהרשת.
אוכל לעזור לך למצוא מצלמה שתתאים לך אם תפרט לי מה התקציב שאתה רוצה לשלם ואיזה סוג של צילום
עד 2000 אבל אני רוצה מצלמה שמוציאה תמונות טובות בעיקר לצילום של משפחה ומוצרים פחות למרחק.
מצלמה עם עדשות מתחלפות , מצלמה שמכוונים אותה בצורה ידנית
זה למי שיודע להשתמש בה .
אם לא לומדים לא יודעים לא?
מצלמה חצי מקצועית ,ביתית ומומלצת=G7
השתמשתי כמה פעמים לא ראיתי תוצאות טובות.
מצלמה מקצועית לחובב הייתי הולכת על מצלמת R , או RP
אני מבין שאלו סוג מצלמות יקרות מעבר לתקציב שלי לא?

הD7000 מה היא נחשבת ואיזה סוג היא?

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מאוד אוהב צילום אבל אין לי זמן ומספיק צורך ללכת ללמוד את זה בצורה מסודרת.
אני רוצה לקנות מצלמה סבירה שיש אפשרות להוציא ממנה תמונות יפות וטובות ושאפשר ללמוד עליה צילום אם אחליט יום אחד ללכת על זה.

מישהו הציע לי nikon d7000 שנקנתה ב6000 לפני 4 שנים והייתה בשימוש חודש בלבד במשך קורס שעשה ואח’’כ שכבה בקופסה בארון. ובנוסף 2 עדשות אחת רחבה ואחת רגילה (נראה לי...) שכל אחת מהן עלתה 1000 והוא מוכר את הכל יחד ב2000.
שווה?
מה אתם יכולים לומר לי על המצלמה הזו?
תודה רבה!

חוזר וכותב בפעם ה 1958.3
לא לקנות מצלמות
Dslr
זמנן עבר
ואם תרצו יום אחד להתקדם לא יהיה לכם למי למכור את המצלמה עם העדשות
אז רק מירורלס במקצועיות
או ללכת על ביתית

לצלם מתחיל אני ממליץ דווקא לקנות מצלמה ביתית עם אפשרויות ידניות בנוסף לאוטומט ולא מה שקוראים מקצועית ורצוי זום גדול מ 10 (אישית אני מעדיף 20 ומעלה )

ולהשתפשף עליה
ואחרי שנה או יותר אם תרצו להתקדם אז תתקדמו
אין טעם להשקיע במצלמה עם עדשות

אני צילמתי 3 שנים עם מצלמה ביתית לפני שעברתי למקצועית
ולא למדתי באף מקום מסודר

אפשר לראות תמונות שלי באשכול 'מצלמות יד שניה ' שפתחתי ששם אני מביא מודעות מיד 2 וממרקטפלייס כשאני מוצא משהו במחיר ובמצב נורמלי

בהצלחה :)

#מילכה

משתמש רשום
אני רוצה לקנות את המצלמה של RP
אם איזה עדשה הייתם ממליצים להתתחיל?
בשביל תחביב בעיקר לצילומי חוץ
עדשה של 50MM\ 85MM \ 24-105MM ?
עדשה של 24-105 במחיר של 4 אלף תביאי אותם תוצאות כמו של ה 85MM או פחות טובה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה