MOISHI408

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מנסה בgoogle sheets 'לשלוף' את הכתובת url של תמונה ראשית של עמוד (מוצרים) מתוך כתובת עמוד המוצר, על מנת שארשום רק את כתובת העמוד והוא יציג לי את התמונה של המוצר באמצעות הפונקציה IMAGE של גוגל.

ניסתי עם הפונקציה IMPORTXML, זה עובד מצויין עם חלק מהאתרים, ובחלק זה מביא לי את התמונה של לוגו האתר, או שלא מופיע כלום.

הנוסחה שכתבתי, כאן שואבת תמונת מוצר מאתר 'ארט יודאיקה':
קוד:
=IMAGE(IMPORTXML("https://www.israel-judaica.com/index.php?option=com_art&view=product&category=0&code=925807&Itemid=280&lang=he","//section//img/@src"))

וכאן זה לא מצליח מאתר 'עמנואל יודאיקה':
קוד:
=IMAGE(IMPORTXML("https://www.emanuel-judaica-israel.com/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D/CMG-28/","//section//img/@src"))

האם יש נוסחה אחרת ששואבת פשוט את הכתובת של תמונת העמוד הראשית? (כמו שבהרבה מקומות - וואטסאפ לדוגמא - כשמדביקים כתובת אתר מוצגת התמונה הראשית של העמוד)

בוקץ

משתמש רשום
לכל המומחי איך אני עושה נוסחה לחשב אחוזים

הנה קישור שלי

ישראלי1

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אני רוצה לבדוק תאריך X אם נמצא בטוח תאריכים שלי (A-B)
איך הכי נכון לנסח את זה ?
(תאריך X גדול מ-A וקטן מ-B)
אני צריך תשובה של נכון ולא נכון
אשמח לעזרה

אבי2021

משתמש מקצוען
אני רוצה לבדוק תאריך X אם נמצא בטוח תאריכים שלי (A-B)
איך הכי נכון לנסח את זה ?
(תאריך X גדול מ-A וקטן מ-B)
אני צריך תשובה של נכון ולא נכון
אשמח לעזרה
צילום מסך 2023-01-13 003624.png

MOISHI408

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לכל המומחי איך אני עושה נוסחה לחשב אחוזים

הנה קישור שלי

הקישור שלך לא משותף

בכל מקרה אפשר לחשב אחוזים כך,
דוגמא לחישוב של 17%: =800*0.17

(אם רוצים לחשב כמה זה+17%: =800*1.17)

בייביליס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סליחה על הבורות , אבל איך אני בוחרת סוגי טבלאות , לאחר שמופיע לי הערה' היכן נמצאים הנתונים שלך'...

פופקורן :-)

משתמש רשום
רציתי לשאול על טבלה בוורד
עשיתי טבלה והסתבכתי לדוגמא שהגדלתי תאים גדל רק התא ולא כל הטור גדל
מישהו אמר לי שזה בגלל שכאשר עשיתי פיצול תאים ומיזוג אז הבאתי לו כמה פקודות ומה שקרה שזה לא טבלה אחת
מה שרציתי לשאול איך אני הופך את זה לטבלה אחת
ואיך אני מונע את הנזק הבא

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בוקר טוב לכל המומחים!
מדהים אותי כל פעם מחדש האשכולות האלה שמלאים בכל כך הרבה טוב..

ולשאלתי: יש לי רשימת מספרים שמתחילה ב+p972
ואני רוצה להמיר את זה באופן גורף ל0.

איך אני עושה את זה בפקודה אחת?

תודה רבה. זה יעזור לי מאוד.

קיה סיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני רוצה להכניס לאקסל רשימת מספרי טלפון, איך אני עושה שהספרה אפס לא תיעלם?
חוץ ממקף באמצע?

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חידה באקסל, אשמח לפתרון.
בניתי קובץ נחמד עבור מכירה שכונתית של ירקות, הקובץ אמור לסכם את ההזמנות של כולם.
הדרישות שלי מהקובץ: סיכום מחיר לפי מזמין, סיכום סך פריטים מכל מוצר, וסיכום משקל של הפריטים המוזמנים.
אז בטבלה עצמה לא היה לי רעיון איך למלאות מספר פריטים [למשל אם פלוני הזמין 2 מארזי תפו"א],
אז בינתיים מה שעשיתי זה שצריך להכפיל את המחיר [למשל אם חציל עולה "4", אז על 3 חצילים לכתוב "12"].
זה פתרון זמני, כי לא כיף למלאות טבלה בצורה כזו, הרצוי הוא לכתוב מספר פריטים פשוט 1,2,3, וכו', רק שלא ידעתי
איך אני גורם לו לסכם לי מחיר בסוף. זו הבעיה הראשונה.
הבעיה השניה היא שורת הסיכום "סה"כ פריטים מוזמנים" שהיא שורה חשובה, כי היא קובעת את המשקל הכולל בטבלה התחתונה. שורה זו מבוססת על פונקציית COUNTA.
הבעיה היא שכל זמן שאני מתבסס על הפונקציה הנ"ל, אז כל פעם שמישהו מזמין 2 פריטים ומעלה, אני צריך לשנות
ידנית את התא בשורה הנ"ל, כידוע, וזו עבודה די רצינית ומעצבנת ומיותרת... [דוגמה לזה בתאים שהדגשתי בצבע כתום].
מקווה שהובנתי ולא הטרחתי, אם למישהו יהיה פתרון, ואני בטוח שיש פתרון, [אני לא כזה מקצועי...], יותר מאשמח לשמוע.
ויש בזה אפילו זיכוי הרבים... ממש ממש.
תודה מראש.
אולי @מרובע יוכל לעזור?...

קבצים מצורפים

• דוגמת מילוי אקסל.xlsx
    KB 13.2 · צפיות: 26

ישראלי1

משתמש צעיר
עימוד ספרים
חידה באקסל, אשמח לפתרון.
בניתי קובץ נחמד עבור מכירה שכונתית של ירקות, הקובץ אמור לסכם את ההזמנות של כולם.
הדרישות שלי מהקובץ: סיכום מחיר לפי מזמין, סיכום סך פריטים מכל מוצר, וסיכום משקל של הפריטים המוזמנים.
אז בטבלה עצמה לא היה לי רעיון איך למלאות מספר פריטים [למשל אם פלוני הזמין 2 מארזי תפו"א],
אז בינתיים מה שעשיתי זה שצריך להכפיל את המחיר [למשל אם חציל עולה "4", אז על 3 חצילים לכתוב "12"].
זה פתרון זמני, כי לא כיף למלאות טבלה בצורה כזו, הרצוי הוא לכתוב מספר פריטים פשוט 1,2,3, וכו', רק שלא ידעתי
איך אני גורם לו לסכם לי מחיר בסוף. זו הבעיה הראשונה.
הבעיה השניה היא שורת הסיכום "סה"כ פריטים מוזמנים" שהיא שורה חשובה, כי היא קובעת את המשקל הכולל בטבלה התחתונה. שורה זו מבוססת על פונקציית COUNTA.
הבעיה היא שכל זמן שאני מתבסס על הפונקציה הנ"ל, אז כל פעם שמישהו מזמין 2 פריטים ומעלה, אני צריך לשנות
ידנית את התא בשורה הנ"ל, כידוע, וזו עבודה די רצינית ומעצבנת ומיותרת... [דוגמה לזה בתאים שהדגשתי בצבע כתום].
מקווה שהובנתי ולא הטרחתי, אם למישהו יהיה פתרון, ואני בטוח שיש פתרון, [אני לא כזה מקצועי...], יותר מאשמח לשמוע.
ויש בזה אפילו זיכוי הרבים... ממש ממש.
תודה מראש.
אולי @מרובע יוכל לעזור?...
SUMPRODUCT

קבצים מצורפים

• דוגמת מילוי אקסל.xlsx
    KB 14.2 · צפיות: 22

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@ישראלי1 הצלחתי לעשות את זה ידני בתא הראשון (והשני) של המחיר.
אבל למה אני לא מצליח "למשוך" את הנוסחה גם לתאים הבאים של המחיר? ראה דוגמה.

קבצים מצורפים

• דוגמת מילוי אקסל.xlsx
    KB 10.7 · צפיות: 23

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה