דרוש מידע רוצה לישון בנוח

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני לא מרגיש טוב בלילות האחרונים התעוררתי כל שעתיים פעם זה הכרית
פעם זה המיטה או הצד
יש למישה איזה רעיון איזשהו תנוחה שיעזור לי תודה .

צ'ייסר

משתמש מקצוען

סגולה מהשל"ה הקדוש​

אדם שמתקשה להירדם יאמר ארבעה פסוקים מיוחדים המיועדים בדיוק למטרה זו, לאחר שיקרא אותם יוכל להירדם בקלות מכוח הפסוקים.

אלו הפסוקים:

1. "תורה ציווה לנו משה מורשה קהילת יעקב" (דברים ל"ג, ד').
  2. "אש תמיד תוקד על המזבח לא תכבה" (ויקרא ו').
  3. "סעפים שנאתי ותורתך אהבתי" (תהילים קי"ט).
  4. "אור זרוע לצדיק ולישרי לב שמחה" (תהילים צ"ז).
פסוקים אלו הם לא תחליף לאמירת קריאת שמע שעל המיטה, אלא אלו הם פסוקים שצריך לקרוא בנוסף, יש בהם כוח להועיל לאדם להירדם במהירות. בהצלחה ושינה ערבה

לראות את הטוב

משתמש מקצוען

סגולה מהשל"ה הקדוש​

אדם שמתקשה להירדם יאמר ארבעה פסוקים מיוחדים המיועדים בדיוק למטרה זו, לאחר שיקרא אותם יוכל להירדם בקלות מכוח הפסוקים.

אלו הפסוקים:

1. "תורה ציווה לנו משה מורשה קהילת יעקב" (דברים ל"ג, ד').
  2. "אש תמיד תוקד על המזבח לא תכבה" (ויקרא ו').
  3. "סעפים שנאתי ותורתך אהבתי" (תהילים קי"ט).
  4. "אור זרוע לצדיק ולישרי לב שמחה" (תהילים צ"ז).
פסוקים אלו הם לא תחליף לאמירת קריאת שמע שעל המיטה, אלא אלו הם פסוקים שצריך לקרוא בנוסף, יש בהם כוח להועיל לאדם להירדם במהירות. בהצלחה ושינה ערבה
ואם אני רוצה בשנ"צ? ;)

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
אני יודעת שנמאסס לשמוע את זה כבר, אבל אני שמעתי על הרבה שזה קרה להם בגלל הקורונה...

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני יודעת שנמאסס לשמוע את זה כבר, אבל אני שמעתי על הרבה שזה קרה להם בגלל הקורונה...
לא אני מדבר על עכשיו כשאני לא מרגיש טוב ועל איזה צד שאתה מסתובב לא נוח לך

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
לי עד כמה שידוע לא היה קורונה, ועשיתי הרבה בדיקות- כך שלא נראה לי שהיה ופספסתי,
בנוסף שפותח/ת האשכול כתבו בימים האחרונים.

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
לא אני מדבר על עכשיו כשאני לא מרגיש טוב ועל איזה צד שאתה מסתובב לא נוח לך
לי עד כמה שידוע לא היה קורונה, ועשיתי הרבה בדיקות- כך שלא נראה לי שהיה ופספסתי,
בנוסף שפותח/ת האשכול כתבו בימים האחרונים.
זה לא תופעה בקורונה עצמה, אלא פוסט-קורונה, ויכול להיות בהחלט שהיו חולים בקורונה בזמן האחרון, ולא בדקו/או לא שמו לב.. (הקורונה יכולה להתבטא גם בצינון או כאב גרון)
וחוץ מזה, לא אמרתי שבטוח זה בגלל זה, ציינתי אפשרות הגיונית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה