רגעים

רבקה.

משתמש מקצוען
בא לכם עוד קצת אקשן, נכון? :)

גם פה, האילוץ לבחור תמונות שאין בהן נשים, משפיע.
אני על מסך חדש כרגע, וזו חתונה שנערכה במסך הקודם שלי. שתי התמונות האמצעיות היו נראות לי ורודות מדי, אז איזנתי לכיוון ירוק וציאן לפני שהעליתי לפה. אשמח לפידבקים האלה לדעתכם הצבעים שלהן טובים, אדומים או כחולים-ירוקים מדי. זה יעזור לי בנושא של כיול המסך שלי.
(אני אומרת את זה כששוכב לידי מכשיר כיול ספיידר שמעולם לא השתמשתי בו. מפחדת לגעת בו, שלא יחרבש לי דברים.)

1. (מצילומי החוץ)
attachment.php

2. החתן מגיע לכסות את פני הכלה
attachment.php

3. חופה (טשטשתי את הכלה יותר ממה שהיה במקור. במקור היא מטושטש כמו האבא שמציץ בצד שמאל)
attachment.php

4. חופה (לוקחת בחשבון שלא כולם יבינו מה ראיתי בתמונה הזו. אגב, זה לא מאותה החתונה.)
attachment.php

קבצים מצורפים

• Or(en)_0165.jpg
    KB 409.9 · צפיות: 12
  • RVK-0709.jpg
    KB 185.5 · צפיות: 13
  • Or(en)_0422.jpg
    KB 221.9 · צפיות: 13
  • Or(en)_0477s.jpg
    KB 157 · צפיות: 9

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזה תמונות מקסימות שמעבירות הרבה רגש! (חבל שלא צילמת בחתונה שלי...)
בתמונה עם הטלית- זה בעצם שניהם מכוסים יחד, לא? חמוד הרעיון...

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
קופצת על האשכול,
בזמן האחרון כל התמונות שיוצאות מהפיתוח הם בגוון ורוד - ואני באותה מעבדה כבר שנים
שאלתי את מי שעובד שם הוא אמר לי שהוא לא שינה כלום
אצלי התמונות נראות מעולה
מה עושים?
(ובמילים אחרות מה זה כיול? איך אני עושה את זה?)

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רותי20;1159809:
קופצת על האשכול,
בזמן האחרון כל התמונות שיוצאות מהפיתוח הם בגוון ורוד - ואני באותה מעבדה כבר שנים
שאלתי את מי שעובד שם הוא אמר לי שהוא לא שינה כלום
אצלי התמונות נראות מעולה
מה עושים?
(ובמילים אחרות מה זה כיול? איך אני עושה את זה?)
במעבדה מקצועית יכולים להדפיס לך כבקשתך, עם פחות מג'נטה.
כיול ידני אפשר לעשות מול תמונה שמודפסת במעבדה שלך או ע"י מכשירי כיול ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה